Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányas számú ellenanyag után...

Hányas számú ellenanyag után nem oltanak covid oltással?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem lenne, hogy aki volt már ilyen vérvételes vizsgálaton és mondjuk 700-1000UA/mm -es volt az ellenanyag a vérében, neki szabad menni amúgy oltásra?


Vagy lényegtelen?


2021. ápr. 15. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szamot nem tudok, de nalunk covid fertozes utan 3 honappal mar oltanak.

Anyukam is ugy kapott idopontot.

2021. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szabad oltani a fertőzés után 2-2 héttel is. A 3 hónapos szabálynak nem egészségügyi okai vannak.
2021. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert valahol azt hallom hogy ennyire magas ellenanyagszamnal nem oltanak valahol meg igen.
2021. ápr. 15. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az anyósom orvos, ő azt mondta, megvárja, amíg neki 50-100 közé lemegy. De elméletileg lehet 3 hónap után oltani, inkább a saját orvosodat kérdezd.
2021. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Ma utána kérdeztem, és azt mondták, ha 100 felett van, akkor nem érdemes mert akkor nagyobb az esélye hogy oltás után vissza esik az ember és pozitiv lesz.

Hogy ez most akkor igy van vagy sem, azt nemtudom. Mert már hallottam többféle véleményt.


Csak gondoltam utána kérdezek akkor szakembernél és megosztom itt, hátha valakiben ugyan ez a kérdés felmerül.

2021. ápr. 16. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem szabad, mert akkor az oltás többet árt mint használ, annyira leterhelné a szervezetet. Nekem például fertőzés után 7 hónappal is közel 1800 au/ml ellenanyagot termel a szervezetem jelenleg és erre nem szabadna oltani. Nem is értem miért erőltetik mindenkire ha valakinek jól működik a szervezet úgy alapból. Oltással együtt ez a szint olyan 800-900 lenne csak, így meg sokkal több, hogy a szervezet magának termelte ki. Az ember teste nem hülye, csak ezt sokan nem látják, bár tény hogy vannak akiknek nem így reagál a szervezete.
2021. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!