Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidos vagyok, lehet, hogy...

Yolókai mór kérdése:

Covidos vagyok, lehet, hogy tüdőgyulladásom van?!

Figyelt kérdés

Udv!

Hetfon torokkaparasom volt, picit folyt az orrom. Kedden-szerdan szinte semmi, csutortokon reggel feltunt h szagot alig-alig erzek.. izeket erzek.. elmentem orvoshoz, pozitiv lett a tesztem..

nem vagyok aggodos, igazabol a sok taknyon kivul nincs bajom, de laz se semmi, kohogni ritkan szoktam, az kicsit hurutos olyankor.

Viszont ami aggaszt, hogy tusszenteskor nagyon faj a mellkasom es a hatam felso resze, ill. a karjaim, kb 5-10 masodpercig tusszentes utan.

Ez lehet tudogyulladas?

Koszonom elore is a valaszolat!


25F



2021. ápr. 16. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez a fajdalom egyebkent kohogesnel, asitasnal, nagy levegovetelnel egyaltalan nincs jelen, kizarolag tusszenteskor, viszont akkor mindig faj.
2021. ápr. 16. 15:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te 25 éves vagy! Miért nem a háziorvosodat hívod fel??? Ha tüdőgyulladás akkor nagyon-nagyon gyorsan alakulhat ki rosszabbodás! Ne ide írogass hanem hívd a háziorvosod!
2021. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Elmentél az orvoshoz? Remélem csak elírtad, és nem fertőzted végig a várost..
2021. ápr. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen elmentem, mert behivott. Azt mondta, ha kell tappenzes papir, be kell mennem.

Bent vegulis meg se vizsgalt, tesztelt aztan hazakuldott.

Nem oktatast kertem, ha nem lett volna egyertelmu, hanem tapasztalatokat, hogy lehet-e ez mar tudogyulladas tunete.

Kossz

2021. ápr. 17. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik, a leírásod alapján. Inkább valami fájdalmas izomösszerándulás. Erőteljes tüsszenéseid vannak, vagy inkább csak hapcizol?
2021. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező a tüdőgyulladás alattomos betegség! Senki nem akart kioktatni!

Csecsemők, idős vagy legyengült immunrendszerű emberek simán belehalhatnak a tüdőgyulladásba, influenza és covid nélkül is és igen a XXI. században is.

A páromat úgy utalták kórházba hogy összesen annyi tünete volt anno 5 éve - jóval a covid előtt - hogy éjjel köhögött és csak felülve tudott aludni. Nem volt fájdalma, de már előrehaladott volt a tüdőgyulladás. Nagyon gyorsan tud súlyosba fordulni, ez nem játék. Mellesleg az orvosnak higgyj és ne a gyakorikerdesek.hu 12-15 éves trolljainak. Bocs.

2021. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!