Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Maszkok mosasara, fertotlenite...

Maszkok mosasara, fertotlenitesere melyik lehet a jobb?

Figyelt kérdés

Nyaron, a szabadban ffp2 maszkban kell dolgoznom napi 10 orat es ha napi 2 legolcsobb ffp2 maszkkal szamolok, akkor mar az is tobb, mint 50 euro (es hatalmas hulladekkepzes)

Melyik lehet a legalkalmasabb?

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]


2021. ápr. 18. 08:50
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
Egyeb, DE kuldok linket/elmondom a termek nevet
5 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha sima fehér a maszkod akkor forrós hipós vízben elég áztatnod.



Én az orvosi maszkokat azzal tisztítottam. A textil színesekhez már vettem sanytolt. Ugye h ne szedje ki színeket

2021. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én forró szappanos vízzel szoktam átmosni és ennyi
2021. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Se egy forró, szappanos vizes mosást, se egy szimpla 60 fokos mosógépes mosást sem fog túlélni a vírus, nem kell ezt túlaggódni.
2021. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Igen, csak sokszor hallani, hogy egyszer hasznalatos, nem lehet mosni meg ilyenek.. Itthon, Magyarorszagon textilmaszkot hordok, azt lehet tisztitani, de nyugaton jelenleg csak az ffp2-t lehet hasznalni
2021. ápr. 18. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

56° -on tűzhelyben, vagy hajszárítóval. Az FFP2 deformálódik a mosástól.

[link]

Vagy megpróbálhatod UV lámpával is kombinálni.

[link]

2021. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hordd a maszkot, ennyi. Abba fogsz beledögleni, bármit is csinálsz vele. De ha neked megér ennyit, akkor tedd.
2021. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6,nem bantasbol, de ha megkoveteli a munkahely, mert kell hordani a vendegek miatt, akkor mit csinalnal?

Teged is megbuntetnenek, eleg egy felos vendeg, o felnyomja a helyet is akar, a fonok meg kicsinalna, ha fel ev csak hazhozszallitas utan kapna miattam birsagot.

En tudom, hogy nem egeszseges hordani, de amig elek addig is meg kell elni valamibol.

2021. ápr. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!