Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb módszer a...

Melyik a legjobb módszer a körömgomba eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Ha lehet, tapasztalat alapján. A reklámokat én is nézem, de abból nem érdemes kiindulni.
2021. ápr. 21. 06:17
A kérdező szavazást indított:
Kitonail
teafaolaj
Loceryl
Canesten Plus
Amorolfin Teva
Amolak
Nailner
Scholl
bőrgyógyász
gyógyszerkúra belsőleg
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Saját tapasztalatom írom, többszöri sikertelen nekifutás után jutottam el ide:

Vettem egy olcsó kézi/hobbi/pedikür csiszoló gépet, és ahhoz egy darab csiszoló fejet.

Azzal lecsiszoltam a problémás területet amennyire csak tudtam, utána fültisztító pálcával átkentem 100 százalékos teafa olajjal, majd egy napig nem nyúltam hozzá. Végül amorolfin tevával felvittem egy védő lakkréteget másnap, ezzel megvoltam kb 1 hónapig, majd ismétlés.

Volt olyan körmöm ami azóta teljesen rendbejött, a többit folytatni kellett volna, sajnos akkor nem tettem. A csiszoló fejet persze éppúgy át kell kenni teafa olajjal használat után. Természetesen a lakkokhoz gyárilag adnak kis kézi csiszolót, de ezek nem igazán alkalmasak rendes precíz csiszolásra. A szerekkel am szerintem nincs gond, de a reszelést jól kell csinálni.

2021. ápr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A listában nem találtam a Dr.Kelen körömgomba ecsetelő tollat, de szerintem azért, mert ha jól tudom, akkor ez egy viszonylag új termék. Kb. 2 hónapja használom, nagyon praktikus, nem kell bíbelődni a felkenéssel. Sokat javult a helyzet, a ronda sárgás elszíneződés szemmel láthatóan halványodott. Eddig nálam ez a kedvenc, már csak azért is mert kizárólag természetes összetevőket (pl. teafaolajat is) tartalmaz. Remélem, hogy nyáron nem kell rejtegetnem a lábfejemet, mert már így is vérciki az egész nekem.... :D
2021. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!