Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van még itt olyan, aki sms-ben...

Van még itt olyan, aki sms-ben kapott értesítést, majd egy eeszt.gov.hu-s linket időpontfoglaláshoz covid oltásra? Légyszíves, valaki segítsen nekem!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy választottam egy random időpontot, ami végre nem volt betelbe, jelentkeztem, majd nem néztem meg az oltópontot, ahova tartozom (Több is van a klinikán belül), illetve még egyszer szerettem volna visszaellenőrizni az időpontot, mielőtt kiléptet a felületről a sikeres regisztráció után. A felület pedig csak egyszer használható, sem visszaellenőrizni nem lehet, ha mégegyszer beírom a taj számom, csak annyit ír, hogy màr van foglalt időpont. E-mailes visszaigazolást sem kaptam. Hogyan lehetne ennek utána járni? Hihetetlen, hogy végre nagy nehezen behívnak, és ilyen hülyeséggel elrontom...szívesen fogadok minden ötletet.

2021. ápr. 21. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Neked is a kínai volt az sms-ben?

A felületen van olyan opció, ahova be lehetne írni, ha valaki valamiért nem kéri vagy mit kér helyette?

2021. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Újabb magyar gyöngyszem a visszaigazolás nélküli időpont foglalás. Biztos nem te vagy az egyetlen és majd ez is felkerül a teszt üzemmód hibalistájára.


Amúgy elfogadod a kinait?

2021. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%
Én kaptam visszaigazoló emailt amiben benne van hogy mikor és hova kell menni. Szintén kínai.
2021. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi mindenkinek, jött e-mail a másik címemre, csak lassan kaptam meg. Nagyon gagyi a rendszer egyébként, de ez most kivételesen az én butaságom volt :D Igen, elfogadom, úgy döntöttem, lesz ami lesz :/ nem volt egyébként más opció, szerintem most a kínait próbálják ilyen módon elszórni.
2021. ápr. 21. 14:59
 5/13 Metionin ***** válasza:
Engem többször kidobott a rendszer mikor váltani akartam a következő oldalra :D
2021. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy így


Nekem a kinairol az az utolsó olvasatom, hogy nem alakul ki megfelelő védelem. Egy hete cikkeztek róla. Most akkor mégis be meritek adatni? Nem amiatt hogy bármi mellékhatása lesz hanem hogy nem hat és még nem is kaphattok másikat hiszen kinait már kaptatok.

2021. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 szerintem amúgy ha tárgytalannak tekinted az sms-t, nem kattintasz a linkre akkor nem tekintik úgy, hogy ki vagy értesítve, és hogy mindenképp megkapod, vagyis hogy van időpontod. Szerintem a háziorvosnál kell érdeklődni, ez központilag jött a vakcinainfo kormányzati oldalról, inkább csak amolyan plusz lehetőség, erről lehet az orvos nem is tud, és majd megkeres egy későbbi időpontban. De többekről tudok, akik felhívták a dokijukat, majd behívta őket még azon a héten, mert lemondták egy páran.
2021. ápr. 21. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem mentem rá a felületre, csak az sms-t olvastam, de akkor nem is megyek bele. Amúgy lehet nem lenne rossz rendszer ez az időpontválasztás, ha lehetne mellé vakcinát is választani.
2021. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6

Az a gondom ezzel kapcsolatban, hogy már egyre több rossz reklámot olvasni mindegyikről, ahogy telik az idő, mindenről ki fog még derül i ez-az, esetleg jönnek még újabbak is. valódi bizalmam egyikben sincs, vagyis kicsit mindegyikben, kicsit egyikben sem, pont ugyanannyira. Hozzáértőnek meg nagyon nem mondanam magam, muszáj bíznom az “okosokban”, és itt nem a politikusokra gondolok persze :D. Az (astrával megijesztettek kicsit, azt lehet visszautasítottam volna, a kínaival semleges vagyok) meg még akármelyik oltóanyagról kiderülhet a későbbiekben, hogy esetleg mégsem hatékony, vagy ne adj Isten káros...Én erre nem várnék, minél előbb szeretném beadatni, már 3 hónapja vártam így is, körülöttem szinte mindenki megkapta. Oroszt szerettem volna, vagy Pfitzert inkább, nem azért mert jobban bízom bennük, hanem mivel ettől a kettőtől nem lett rosszul senki, Akit ismerek, és valamiért én szeretek ebből kiindulni :D. de még egyelőre nem kívánságműsor sajna. Ismerek olyat is, aki megvárja, hogy lehessen választani esetleg. Én ezt is abszolút megértem.

2021. ápr. 21. 15:11
 10/13 Metionin ***** válasza:
100%
6. Az influenza elleni oltások is hasonlóak, egyik sem csodaszer és előfordul hogy bizonyos emberekben nem alakítanak ki megfelelő immunválaszt. De ez bármelyikről elmondható, nem függ attól hogy milyen módon ösztökéli a szervezetet antitest termelésére. Nekem az egyetlen problémám a Sinopharmmal hogy nem igazán lehet vele utazni, külföldön nem fogadják el. De idén már nem utazok külföldre, minden ilyen programom online lesz, szóval elfogadom. Ha visszautasítom, ki tudja mikor kerülök sorra. Jövőre meg ha kell, akkor már kaphatunk másfélét is, a Fluvalhoz hasonlóan ez se évekig hat.
2021. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!