Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek hogy elmuljon a...

Mit tegyek hogy elmuljon a kodosseg a fejemben? Post covid lehet sztem. 5 hete szenvedek. Marcius 15en allapitottak meg h covidos voltam. 21/l Idegesit mert majus 14en vizagazok. Tanulni ss tudok.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "ködösség"? Hogyan érted ezt?
2021. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neha olyan mintha a labamat se ereznem meg fajnak a labaim izmaim neha. HatLmas faradtsag.
2021. ápr. 22. 14:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Mintha egesznap valami kod leszallz vplna az agyamba. Es nagyon szar erzes allni nem birok neha inkabb becsukva jo meg fekve.
2021. ápr. 22. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Idő hozza helyre csak, ez ilyen. Aludj sokat.
2021. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
alvaszavaraim is voltak
2021. ápr. 22. 15:17
 6/9 krwkco ***** válasza:

Több helyen is nyílt mostanában post-covid ambulancia.

Keress rá a neten, hátha a környéketeken is van.

2021. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A haziorvos nem kuld el
2021. ápr. 22. 16:37
 8/9 krwkco ***** válasza:
Nézd meg, hogy milyen vizsgálatokat csinál a post-covid ambulancia a közeletekben és találj ki olyan tüneteket. Fulladás, szívtáji szorító érzés, nem tudom mi. Valami súlyosakat. Aztán, ha már ott vagy, mondhatod, hogy elmúltak. Régebben azt mondtam volna, hogy adj egy 5 ezrest egy borítékban, de ugye ez most már bűncselekmény.
2021. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy aki pár hete írta ki ugyanezt, csak hogy utazni vonatozni akar? Ha igen, akkor van bajod, de az nem a kovid meg nem is a poszt kovid. Sürgősen fordulj pszichológushoz!
2021. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!