Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha gyerekkoromban sem voltam...

Ha gyerekkoromban sem voltam hajlamos a fertőző, vírusos betegségekre, akkor az átlagnál jobb lehet az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban mumpszos gyerekekekkel játszottam, nem kaptam el tőlük. Náthás kb 5 évente egyszer vagyok, akkor is ha náthásokkal vagyok egy társaságban. Influenzás sosem voltam. (És sosem oltattam magam ellene.)

Ezek alapján lehetséges, hogy az átlagnál jobb az immunrendszerem?


2021. ápr. 22. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2021. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem! Csak az oltás és a gyógyszerek!
2021. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen oltás, milyen gyógyszer? Anno nem volt oltás a mumpszra! Gyógyszert meg semmilyet sem szedek, fájdalomcsillapítót sem!
2021. ápr. 22. 22:16
 4/9 krwkco ***** válasza:
100%
Ne hallgass 1-re és 2-re. Csak irígykednek.
2021. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értettem milyen oltás meg gyogyszerek? De ha a kovidra is céloztak: azt sem tudom voltam-e az? Ha igen, akkor meg sem éreztem. A családomból sem volt senki sem az, (vagy egyikünk sem tud róla) pedig van köztünk ételfutár, aki minden nap visz énnivalót a korházi dolgozóknak a kórhazba, az osztályokra ahol dolgoznak.
2021. ápr. 22. 22:26
 6/9 krwkco ***** válasza:

#5

Egy igazi vasember vagy!

2021. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krwkco ***** válasza:
100%
Bocs, csak hülyéskedek. Késő van, unatkozom.
2021. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a covid miatt kerdezed, arra semmi nem garancia.

Altalanossagban elarul valamit, ha valaki allandoan beteg, elkap fertozeseket, a masik nem.

De ha a jarvany miatt kerdezed, egyedul az ovatossag ved meg. Nekem a 90 eves anyosom es a 95 eves cukorbeteg novere lazan elte tul a covidot, pedig mar nagyon le vannak gyengulve. Fiatalabb, sportos, egeszseges ismerosok meg honapokig voltak rossz allapotban.

2021. ápr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nem a kovid kérdeztem, de leirtam fentebb hogy azzal kaocsolatban mi a helyzet.
2021. ápr. 23. 02:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!