Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kovidos köhögés milyen?

A kovidos köhögés milyen?

Figyelt kérdés
Édesapámat egy hónapja oltották be Pfizerrel. Első adaggal. A napokban elkezdett időnként szárazan köhögni, de hányingerig. Alvás közben is néha így kezd el köhögni. Ez nem egész nap, hanem amikor alszik, és reggelente. Egy hete izzadékony lett. Ülve is leizzad. Nap közben néha néha köhög. Láza nincs. A kovidos köhögés milyen? Folyamatos, egész napos?
2021. ápr. 23. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az nem az oltástól van. Egyébként engem be se oltottak, nekem is fáj a fejem meg a semmitől izzadok és nincs is melegem. Időjárás is lehet, de az apud kicsit felfázhatott.
2021. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fazott fel! Nem megfázásosan köhög! Máshogy.
2021. ápr. 23. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha máshogy köhög, menjen orvoshoz.

Ha pedig te eldöntötted magadban, hogy ő márpedig covidos, akkor minek kérdezed?

2021. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy kovidos? Nem! Megkérdeztem milyen a kovidos köhögés de érdemi választ senkitől sem kaptam.
2021. ápr. 23. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Száraz. Menjen orvoshoz!??
2021. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem kovid! xd 27 éves vagyok, átestem a kovid korai szakaszán, be is oltattam magam. A kovid miatt nem "csak" köhögsz! Nem arra fogsz panaszkodni. Inkább a fejfájásra, vagy a levertségre!
2021. ápr. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 azért ez nem ilyen egyszerű. Van akinek csak az orra folyik, van aki csak fáradékony, van aki köhög, van akinek a feje fáj, van akinek megy a hasa stb., és ezek megjelenhetnek csak önmagukban, vagy több tünet együtt. Nem lehet általánosítani sajnos. Hallottam már olyat is, akinek a veséje fájt.
2021. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!