Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltási papírral is beengedn...

Az oltási papírral is beengednek majd vajon egy étterembe vagy az edzőterembe? Sajnos nem jött (még ) meg a vakcina igazolványom.

Figyelt kérdés

Próbáltam tájékozódni, de sajnos sehol nem találtam erre vonatkozó információt, pedig szerintem lehetünk még páran ebben a helyzetben.


Április elején oltottak Astrával, igazolvány eddig nem érkezett. Tartok tőle amúgy, hogy elkeveredhetett, mert a postásnak előszeretett szokása, hogy a társasház belső udvarában csak rázúdítja a leveleket a egyik ablakpárkányra, aztán mindenki keresgélje ki a sajátját... de nem temetem azért még, lehet hogy megjön épségben, csak kell még picit várni.


Addig is mit tudnék tenni? Az oltás után kaptunk egy pecsétes igazolást, ami tartalmazza a nevet, taj számot, születési időt és helyet, illetve a kapott vakcina adatait (hol és mikor történt az oltás, milyen fajta, gyártási tétel száma, stb).


[link]


Ha legörgettek a fent linkelt cikkben egy kicsit, a cikkíróról van egy szelfi, mellette az igazolás is, pontosan ugyanilyenem van. Szerintetek ezt el fogják fogadni?


Próbáltam ezt az EESZT mobilalkalmazást is letölteni, de sajnos csak e-személyivel lehet használni, nekem meg még a régi van :( Csak meg szeretnénk inni már végre egy limonádét valahol a párommal, de nem tudom, hogy engem így beengednének-e.


2021. ápr. 24. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok erre a kérdésre válaszolni, de itt van, hogy mit kell csinálni, ha nem érkezett meg:

[link]


Amúgy én a papír szerint április 10-én kaptam meg (valójában 8-án) és 21-én jött meg, más ismerősnek, aki ebben az időpontban kapta, tegnap. Szóval sajnos igencsak sok múlik a postán is.

2021. ápr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
1. vagyok. Amúgy a teraszra mehetsz védettségi igazolvány nélkül, szóval ha tényleg ennyire vágysz most, akkor azt megteheted így is.
2021. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazolvány kell.
2021. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok írni a cikkben említett e-mail címre is, illetve foglaltam már időpontot a kormányablakba, de a legközelebbi május 15.-re volt foglalható.
2021. ápr. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!