Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mast is visszautasitott mar...

Mast is visszautasitott mar orvos a magas testhomerseklete miatt?

Figyelt kérdés

Akarhanyszor fogorvoshoz megyek, mindig megmerik a lazunkat olyan lazmerovel, ami hozza sem er a testhez.Nekem alaobol magas a teshomersekletem, multkor is 37,7et mertek, es par napja megint. Ketto kozott kb 3 het telt el. A csavo meg tartbtole hogy Covid, igy nem vesz kezelesbe. Tesztet viszont nem tud csinalni ott helyben. Mi tevo legyek? Minden egyes alkalomra viszek egy negativ pcr tesztet, hogy elhiggye nem vagyok covidos?


P.S egyszer mar volt covidom.



2021. ápr. 24. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a testhő nem normális, emiatt joga van megtagadni az ellátásodat. Vagy viszel negatív PCR tesztet, vagy megpróbálod valahogy lehűteni magad a mérésig.


(Amikor kicsit hidegebbről megyek be, akkor 35 körülit mérnek, de alapjáraton covid okozta szövődmény miatt 37 feletti a testhőm. Egyszer mértek 37 felettit, de utána mértek egyet csuklón is, ami 33 volt, úgyhogy beengedtek...)

2021. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt kb 37 alatt..
2021. ápr. 24. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy reagálsz a lázcsillapítóra, a hideg borogatásra vagy a hűtőfürdőre?
2021. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!