Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most már elcsendesednek az...

Most már elcsendesednek az oltásellenesek? Elnézést fognak kérni?

Figyelt kérdés

Vagy rávágják hogy persze, kamu...

Erre vártunk szerintem mindannyian oltáspárti és oltásellenesek is.


[link]



2021. ápr. 25. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

Elnézést kérni miért is?Mert nem hagyták,hogy helyettük döntsenek a saját egészségükről?Vagy talán azért mert tőled kéne elnézést kérni?

Vagy talán mert egyszerűen jogukban állt nem oltakozni?Talán azért mert bszgatták őket mások,és vissza mertek szólni hogy helló nem fogom akkor sem ha te itt erőszakoskodsz és hlyének nevezel?Talán azért mert mi nem vagyunk akkora rtardált majmok,hogy a profilunkhoz odaírjuk hogy beoltattam magam érted is,tehát most le kell h sz*pj és hálásnak kell lenned nekem?Esetleg azért mert mi nem kérünk belőle és ehhez nincs jogunk?

2021. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Elnézést kérek tőled kérdező,egy Szent ember vagy. A Magyar mentalitás főatyja! Birkáknak is fent kell maradni,a félelemtől rikácsoló és reszkető,nem utolsó sorban ordítozó birkáknak is jó egészséget kívánok. És azokat is Isten áldja meg,akik mindenféle undorító jelzőkkel illetik meg mindazokat,akik nem törtek be az oltópont helyre fegyverekkel,hogy ők soron kívül akarják az oltást,és nem itták meg húzóra az összes vakcinát.
2021. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert hazugságokat és konteókat terjesztettek.
2021. ápr. 25. 16:18
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Mi terjesztünk hazugságokat királykisasszony?Tapasztalat és tények és vélemény között hatalmas a különbség,és sokak tapasztalatokra alapozzák a véleményüket és nem a neten írt oltáspárti jajjveszékelő agyhalottak hörgésére és nyögésére.

Majd mikor elszíneződik a teszt a vízcsepptől akkor dumálunk. Fele ilyen fele olyan,úgy nem tűnik kamunak. Tünetmentes betegek?Vicc. Ilyen nincs hogy valaki 50 évig tünetmentes és koronás.

Annyi temetés nincs mint annyi haláleset amit írnak...Hát ne vicceljünk már. Mi vagyunk a hazugok?Talán ti,akik beveszitek ezeket a tökéletesen bekamuzott mérhetetlenül PONTOS adatokat...és még terjesztitek is őket....

2021. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
😂😂
2021. ápr. 25. 16:40
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Nevess csak nyugodtan!Mellesleg csak mert te terjeszted a halálfélelemre való okokat a gyógyulási ráta és az egészség fontossága helyett nem fog sokkal rosszabbodni a helyzet hál égenk. A te egész ovis szinten lévő csoportod miatt fog,és akinek van esze az úgyis túléli. Darwin elmélet.
2021. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Au egészség fontossága igen, hogy ne legyek post-covidos se, és mehessen tovább a régi normális élet. És erre nem nagyon mutatott fel még más megoldást, mont az oltás. Sőt minek is kéne más megoldás?
2021. ápr. 25. 16:55
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

Na grat....

Melyik vagy? Befos*tt proli 30-40 fele trikóban,sörrel a TV előtt vagy nyugdíjas aki visszaordít a TV-nek ha Orbánról van szó meg a két oldalról?

Az oltás az egyetlen megoldás?Melyik mesekönyvben olvastad?

2021. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező! Engedd el, barmok :)

Nem értenek semmihez, de osztják az észt :)

2021. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, nem akarok állást foglalni semelyik oldalon. Viszont a régi életünket már nem fogjuk visszakapni, akármennyien "oltakoznak". Mindenkinek azt szoktam javasolni, hogy csináljon egy képernyő mentést és térjünk rá vissza 1-2 év múlva, ha még élünk és lesz szabad internet is.

Újabb és újabb mutánsok, hullámok jönnek majd és arra újabb "vakcinák". Remélem, hogy nem így lesz, de nekem van egy ilyen érzésem. Szerintem a választások is meg lesznek hackelve, az már nincs is olyan messze. A forgatókönyv már meg van az usából, ha itt is valami levél, vagy hasonló szavazás lesz a c0vidra fogva,akkor lehet gyanakodni. Ezt meg is tudjuk kb 1 év múlva.

2021. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!