Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha fájt a torkom pár napja 2...

Ha fájt a torkom pár napja 2 napig és kicsit meg is fáztam,biztonságos a covid elleni oltás?

Figyelt kérdés
Már jobban vagyok, jövőhéten oltanának. Nem volt lázam, csak fájt a torkom és köhögtem.

2021. ápr. 25. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Sokakat beoltottak úgy, hogy fájt a torkuk. Ha nincs láz, akkor nem lesz baj. Az oltó orvos majd eldönti.
2021. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A saját tapasztalatomat tudom elmondani. Megfázás után nemsokkal adattam be az oltást. Nekem semmi bajom nem lett. Mondjuk én letagadtam, hogy beteg voltam, mert nem akartam hogy elhalasztják az oltás időpontját. Persze, ezt nem tanácsolom senkinek.
2021. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A lázas állapot a kizaró ok, enyhébb légúti fertőzés nem.
2021. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!