Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Medrol szedése után pokol az...

Medrol szedése után pokol az életem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19/L. Vagyok, ekcémára felírt bgyógyász Medrol 4 mg-ot, két hétig napi 4 et aztán két hétig napi 2 őt majd egy hétig 1 et kellett volna szedjek, de mivel iszonyatos vizes lett az arcom, plusz szőr is nőtt mindenhova, abbahagytam 2,5 hét után a szedését, tudom fokozatosan kell, így tettem, viszont az ekcémám visszajött talán még rosszabb is, az államon olyan gyulladás van, pattanás+ vörös folt az egész, a kérdésem hogy mitévő legyek, ez a bgyogyasz szerintem egy sz*r, a vizesedésem azóta se tűnik el, a fejem 2 szer akkora, tönkre tett teljesen, többet ártott, mint használt. Szerintetek kihez kéne forduljak, vissza ide már nem mennék, esetleg házi orvos, vagy újabb bőrgyógyász, aki tudna rajtam segíteni, hisz újra szteroidot az életbe nem szednék be, az utcára alig merek kimenni. Remélem van ötlete valakinek, vagy járt már hasonló helyzetben, ez a medrol katasztrófa. De az is, hogy felírták.

2021. ápr. 26. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A medrol az egy elég durva gyogyszer, nem tudom h ajánlott e ekcémára. Anyam szedte súlyos tüdőproblémára. Idővel helyre jött, hónapok alatt. Utána viszont meghízott.

Áldozz rá pénzt, menj el magánba. Én most megyek gasztrora, kb.70000-be fog kerülni, 150 a fizetésem..

2021. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja és mindenképpen először belsőleg tedd rendbe magad, egészséges étrend, mozgás, alvás, természetes dolgokkal próbáld meg kezelni.
2021. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Akkor +1 személy, aki rájött, hogy a gyógyszeripar nem ártatlan kisbárány...


Én a helyedben elkezdenék legalább minimálisan sportolni, de legfőképpen a szemét kaják (csoki, kóla, pizza, pékáru, és társai) helyett normálisan enni (hús, zöldség, rizs, zab), hozzá vitaminok és halolaj, kerüld a cukrot, glutént, tejterméket (ezeket lehet pótolni mással, cukor helyett nyírfacukor ha nagyon kéne de nekem az sincs mert nem hiányzik, tej helyett magtejek, viszonylag olcsó pl. a teszkós zabtej, glutén de minimum a fehér liszt helyett meg ott a rizs és a zab, utóbbiból van olcsó liszt is). Szerintem már ettől sokkal jobb lesz minden.


Légyszi írj majd ide, kíváncsi vagyok, mi lett az eredmény 1-2 hét múlva ;)

2021. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
((plusz még az energiaital, cigi, alkohol, drogok, szója, földimogyoró, fogamzásgátló, stb. szintén kilőve))
2021. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagy, nagyon köszönöm, de sportoló vagyok, és heti rendszerességgel edzek, és már mikor elkezdtem szedni, azóta tartom a diétát, én aztán tényleg semmi szemetet nem eszek, tejterméket sem a gyulladástól félve, sok vitamin, rengeteg folyadék+ gyógyteák, tehát belsőleg próbáltam én is már sokszor, hisz állandóan szenvedek. De igen, ez nem normális dolog, rá nézett a kezemre és felírta. Most meg iszom a levét.. igazából ha tudtok valami jó magán dokit, megköszönöm! A vizesedés pedif nagyon aggasztó, de nem múlik. Vízhajtót szedek. Káliumot is. De semmi.. pedig lassan 3 hete nem szedem talán kicsit lejjebb ment az arcom.. de gondolhatjátok, lány létemre fiatalon, aki csak próbált megoldást keresni az ekcémára.. nemtudom mihez kezdjek, remélem majd lesz olyan orvos, aki segít, nem árt..
2021. ápr. 26. 01:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót viszont szedek, azt is pont az aknéra, mert alapból nem valami jó a bőröm. Olvastam hogy az is vizesedést csinál es a mellekvese kérget piszkálja. Most a 7 napos szünetben sem éreztem változást vizesedés terén pedig elvileg ilyenkor picit ürül ez is.. hát nem tudom. Nehéz ez. Nyilvan orvoshoz megyek, nem itt akarok megoldást találni, de nem tudom kihez mihez.. köszönöm a tanácsokat!
2021. ápr. 26. 01:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem endokrinológust és kozmetikust kéne felkeresni.
2021. ápr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Más gyógyszert szedsz? Az is lehet a baj...
2021. ápr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, fogamzasgatlot szedek. Mást semmit, csak vitaminokat. Vízhajtót szedek amitől várom a hatást, de egyszerűen semmi. Vagy nagyon kevés. Az arcomról kb mennyi idő alatt fog lemenni a vizesedés? Ez tényleg ilyen alattomos és lassú lenne a szteroid miatt? Vagy csak velem van a gond..
2021. ápr. 26. 08:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Írtam, h anyámnál hónapokba telt. Lehet nálad másképp lesz mindenki máshogy reagál.
2021. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!