Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Medrol 8 mg/nap szedése...

Medrol 8 mg/nap szedése mellett milyen mellékhatásokat észleltetek?

Figyelt kérdés
Fejfájás, álmatlanság, gyomorbántalmak? Minden érdekelne. Kb fél évig kell szednem. Uszodába mehetek, vagy felejtsem el?

2016. márc. 15. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem a kutyám szedi csak, de a betegtájékoztató szerint növeli a fogékonyságot fertőzésekre. Így szerintem óvatosan az uszodával...Fáradékonyságot (szédülést) is okozhat.
2016. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Olvasgasd mások tapasztalatait!

2016. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En RA-ra kaptam 2012- 2015 ig kb az elejen ezzel egyutt meg 8 felet szedtem + humrat is es rament igy az egesz a majamra ... mindent elhagytam majd jott a biologiai terapia es a medrol.. nem volt semmi bajom :) mara elhagytam a medrolt is es csak a szuri maradt.
2016. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, kozben kismama lettem es elkellett hanynom a szurit is... nagy izuleti fajdalmam van a medrol az egyetlen amit szedhetek 8mgot eppen. Nincs melkekhatasom :)
2016. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!