Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyha 2012/2013-ban volt egy...

Hogyha 2012/2013-ban volt egy Mers közel keleti légúti koronavírus,és eljutott európába akkor abbol hogyhogy nem volt világjárvány?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 26. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Guglizz meg egy kicsit, és megtalálod a választ :)
2021. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Mert nem volt ekkora marketingje. Én nem tagadom a Covidot, csupán megtapasztaltam, hogy mi a protokoll ma egy ellátás során, hogy egy fül-orr-gégészeti kivizsgálásra csak hónapok múlva kapok időpontot, aztán, ha időközben meghalok lelkiismeret furdalás nélkül rá lehet fogni a Covidra. Ezek tények, nyugodtan jöhetnek, a “laposföldhívős vagy, vírustagadó vagy” típusú kommentek, saját magukat minősítik.
2021. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1 nem akarok guglizni,én most akarom itt megkapni a választ....
2021. ápr. 26. 21:54
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
A MERS nehezebben terjed, és nem fertőz tünetmentesen, tehát könnyebb volt időben megfékezni a járványt.
2021. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Itt olvashatsz róla.

2021. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Köszi a lepontozást 69, meg 81 százalékos, de indokolni már képtelenek vagytok. Titeket minősít ez természetesen.
2021. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Én megindoklom neked.


Ne menjünk bele hogyan robbant ki a Covid. Esetleg milyen okból. Nézzük egyszerű polgárra levetítve.


26000 család gyászol. Köztük én is. A magyar egészségügy romokban. A Covid mellett más betegek sem kapnak rendes ellátást. Késnek a szűrővizsgálatok. Ez megint sok gyászoló csalàdot fog teremteni. A görbét laposan kell tartani. Ez a vírus már nem az ami 1 éve volt, és senki sem tudja hova mutálódik tovább, vagy a vakcinákkal teremtünk egy még agresszívabb mutációt

(megszűntetni nem lehet, minden vírus képes alkalmazkodni)


Támogatni kell a kieső szektorokat. A mostani nyitás tömegnyomort csinált a belvárosban. Felelőtlenség.


Ha ez nem érdekelne indok:


Összeomlik az alapból szar egèszségügyünk (vagy már összeomlott) és te sem fogsz orvosi ellàtást kapni, ès a csalàdod sem ha baj van.A kórházak nem kamubetegekkel vannak tele, hanem ez a helyzet. Megnyugodhatsz, már inkább lefelé csaljàk a számokat, mivel világelsők vagyunk az elhalálozásokban. Erre nyilván nem vagyunk büszkék, szóval csak a statisztika miatt nem írják papírra, hogy elvitt a Covid.

2021. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
“A Covid mellett más betegek sem kapnak rendes ellátást.” S nem ezt írtam kedves utolsó? Itt vagyok példaként. Urambocsá, én tehetek az Eü állapotáért? Talán felelősségre kellene vonni a politikusainkat, akik az évtizedek alatt sz.rtak bele, de nem engem kellene, aki mindig tisztességgel fizette a TB-t, most meg nem jut be egy szűrővizsgáltra, amivel önmagában nem lenne probléma, azzal már inkább, ha beüt a krach, egyből hozzácsapják az embert a számokhoz. De megszokhattam volna már, hogy itt csak egymást szapuljuk állandóan, néha el is gondolkozom, hogy ezért fizessem a TB-t. Nem a Covidról szól ez már, hanem szervezett népírtásról, szomorú, hogy ezt nem képesek sokan átlátni.
2021. ápr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Covid=szervezett népírtás


Szerintem tùl pici hal ehhez Magyarország, hogy köze legyen hozzá. Amùgy egyetértünk. Na de minket, még kisebb halakat, az a rész érint, hogy ne haljon meg családtagom, és minél hamarabb normalizálódjon az egészsègügy helyzete. Na és igen, számunkra ez a Covidról szól, még ha vannak is összeesküvés elméleteink. Már csak azèrt is, mert mi nem kapunk orvosi ellátást és mi fogjuk megszívni a gazdasági válságot. Nyugodtan nevezzük ezt covidnak, ami elvitte a családtagomat. Fiatalon és egészsègesen. Remélem előugrik és bejelentik, hogy ez csak egy médiafogás volt.


Marketingje?


Ilyenkor 26 ezer halott, az édesanyám, a 26 ezer ember egész csalàdja, egyéb betegségben ellátás hiánya nélkül maradt emberek halála, és az ők családja nevében mondom, hogy durva tapintatlanság ilyeneket állítani.


Azt a görbét pedig alacsonyan kell tartani. A gazdasàg 4. hullámot már nem bír el. Ezèrt van nyitás, nem azèrt mert fényes a helyzet. Vannak összeomlott szektorok (benne dolgozok) de ha a többire is tovább terjed nagyobb gàz lesz. Csak ezt kevesen látják át.

2021. ápr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Margentinget nem is a a halottakra vetítve értettem, hanem ennek az egész állapotnak a gyökerére, elég csak a történelmet átböngészni, hogy milyen érdekek mentén robbant ki egy-egy háború, s milyen pénzek szállnak itt az oltás kapcsán is. Ez nem konteó, (nem is értem, miért nem felejtjük már el ezt a kifejezést), akit nem látnak el, arra nem szabadna ráfogni egyből a covidot. Szerintem ez sokkal nagyobb tapintatlanság, s főleg gyilkosság.
2021. ápr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!