Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem rég voltam vérvételen,megj...

Nem rég voltam vérvételen,megjött a véreredményem,magas a koleszterin szintem,de lehet hogy túlreagálom,lehet hogy hipochonder vagyok,de ha pl hiv fertőzött lennék,milyen eltéréseknek kéne lennem,az eredmények szerint?

Figyelt kérdés

Mik azok az értékek amiknek magasnak vagy alacsonyak kéne hogy legyen?

Komoly válaszokat kérek!



2021. ápr. 27. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan az, hogy HIV pozitív vagy-e, az egy normál vérképből nem derül ki. Eltéréseket okozhat a vér alakos elemeiben is, de csak az alapján senki sem fogja megmondani, hogy a fertőzöttség miatt ilyen, arra van anonim szűrési mód, ami pontosan ezt megállapítja.
2021. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik ismerősöm mondta a vérkép alapján hogy kizárt ugyanis normálisak a szintek,és hogyha bennem lenne akkor további vizsgálatokat végeznének rajtam,meg olyanokat is mondott hogy valamilyen szinteknek magasnak kéne hogy legyen,vagy alacsony....
2021. ápr. 27. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő orvos vagy laboráns?
2021. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!