Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ettől komoly bajom?

Lehet ettől komoly bajom?

Figyelt kérdés
2x is ettem valószínűleg romlott kenőmájasból. Bár a szavatosság szerint május közepéig jó, hűtőben tároltuk, most bontottam ki. Viszont az íze savanyú volt. Tegnap 2x is ettem belőle. Hogy miért ettem meg? Mert a család többi tagja meggyőzött, hogy ilyen íze van ennek a fajtának, majd a mai napon amikor ők is ettek belőle, inkább kidobták merthogy valóban nem jó az íze.. Savanykás. Fasza, én meg tegnap vacsira és ma reggelire is ettem.. Félek valami bajom lesz. Olvastam nemrég, hogy valaki romlott májkrémtől Kapott botulizmust pár éve, tele volt vele az osszes ujsag is.. es most egy stresszben vagyok, hogy tuti botulizmust kapok.. Kicsit hanyingerem van es morog a hasam.
2021. ápr. 27. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. menni fog a hasad (meg fájni kicsit). Nem hinném, hogy ennél komolyabb bajod lenne. Az is lehet, hogy semmi nem lesz. Ez a valószínűbb. Ha rástresszelsz, rosszabb. Ha meg úgy érzed nem stimmel valami, menj el a házi orvosodhoz.
2021. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2021. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem lett semmi 🙂🙂🙂
2021. máj. 16. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyártók is úgy vannak vele, hogy ha néhány nappal/héttel később eszel belőle, akkor se legyen nagy bajod. (tejtermékeknél azért ez az idő rövidebb gondolom)
2021. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!