Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ettől bajom? Csak...

Lehet ettől bajom? Csak komoly válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülyén hangzik.Az akváriumomat tisztítottam,amikor vettem ki az egyik guppimat a hálóval.Csak hát ugye utána ettem volna egy kis majonézes salátát,amit az akvárium mellé készítettem addig.Na most egyszerre sok guppit vettem ki és vödörbe raktam át őket.A vödörben is sok guppi volt már.Na és az egyik guppi kiugrott a hálóból,de én azt hittem a vödörbe ugrott,mert pont akkor láttam hogy az egyik a vödör tetejéről úszik lefelé.Na most befejeztem,nekiálltam a salátámnak,amikor egyszercsak ráharaptam valami porcosra.Megnéztem mi az és hát a hal volt.Ezután kiöklendeztem mindent és már két napja nem ettem.Mi bajom lehet és hogy jöhet ez rendbe?
2011. dec. 16. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichikai hatás következménye. Igyál két felest, és elmúlik.
2011. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egész egyszerűen undorodsz a kajától. Mivel azért csak láttad, hogy úszkálnak meg ilyenek és aztán meg megetted. Ha én meglátok egy csigát akár egy hétig is képes vagyok éhen lenni annyira undorodom tőlük. El fog múlni, csak amikor eszel vagy neki kezdesz tudatosan kezdj el máson gondolkozni. Ja és szerintem nem lehet semmit elkapni tőle.
2011. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szegény :P Ez durva...Egyébként semmi bajod nem lehet tőle.Hal...egészséges! Csak téll undorodsz a kajától, mert hisz megettél egy élő halat xD
2011. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SZKÁJVEB válasza:

Nem lesz semmi bajod :D

Ha én ettem volna meg egy halat szétröhögtem volna magamatXDDD

2017. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!