Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sinopharm oltás után duzzanat...

Sinopharm oltás után duzzanat és pirosság?

Figyelt kérdés
Nem nagyon nézegettem az oltás helyet. Kicsit több, mint 24 órája kaptam meg az oltást. Nem volt semmi bajom végig, csak a szokásos kellemetlenségek (belenyilallás, nehéz kéz érzése, néha kicsi sugárzó fájdalom, illetve bizonyos mozdulatoknál fájdalom). Mértem lázat is, reggel és délben is 37 volt, máskor ilyenkor már az ágyból ki sem tudok kelni, de nem volt ez sem... Most este azért gondoltam ránézek a helyére, hogy biztos eltűnt már a nyoma, hisz tegnap este is alig találtam meg a helyét. Most egy kb 5-10 forintosnyi méretű kis duzzanat van ott egy kis pirossággal. Ez normális ugye? Mennyi idő alatt múlik el?
2021. ápr. 27. 21:34
 1/1 Metionin ***** válasza:
100%
Normális, nekem nem lett a Sinotól de korábban influenza oltástól volt. Kb. 1 nap múlva már elmúlt.
2021. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!