Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van/volt olyan konteós/víruszk...

Van/volt olyan konteós/víruszkeptikus/koronavírustagadó ismerősöd aki később elkapta a vírust és nagyon megsínylette azt vagy akár bele is halt? Tudtok ilyen sztorikat?

Figyelt kérdés

Ezzel a kérdéssel nem feszültséget akarok kelteni. Egyszerűen érdekel. Ha konteós vagy kérlek ne írjál ide.

A sztorikat előre is köszönöm!



2021. ápr. 28. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Anyósom " Baràtnője" . Egy évig hajtotta, hogy ez nem lètezik, ezt a kormány találta ki stb. Két értelmes mondtatot már nem tudtak beszèlni mert össze vesztek. 3 hete kórhàzban van, az egész családja Covidos.
2021. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem. Ezek kesobb allitani fogjak, hogy a maszk betegitette oket meg, vagy pedig hogy ez influenza volt. En szemelyesen ismerek pl egy doktornot (bar szerintem vette a diplomajat), aki tagadja, hogy letezik a virus, es hül*enek tartja azokat akik oltatjak magukat, mert hogy direkt megbetegitenek vele.
2021. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Sógornőm és sógor+társaságuk. Nagy családi buli után mindenki lebetegedett, nem részletezem, volt aki intenzíven, lélegeztetőn. előtte ott röhögtek rajtunk, hogy nem akarunk részt venni a szűk családi buliban (30 fő kb). Sógort sem érdekelte nagyon előtte a dolog, de olyan beteg lett, hogy nagyon megijedt. Sógornőt-aki amúgy kedves nő és bírom is, de nem túl következetes- továbbra sem hatja meg a dolog, pedig látta mi zajlik körülötte. A társaság egy részét egyáltalán nem hatotta meg a dolog és hogy haltak is meg a környezetükben a faluban.
2021. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
3as vagyok, ami felidegelt az egészben még, hogy nagyon jól tudták, nekem rokonom majdnem belehalt, de ennek ellenére erősködtek, hogy kit érdekel bulizzunk. Meg ők sírtak-sírnak a legjobban, hogy be vannak zárva, mai napig járkálnak társasággal össze bulizni, szerintem betegen is mászkáltak simán közösségbe.
2021. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki végül belátta, hogy nem "játék" ez koronavírus és óvatosabb lett? ( Kellemesen akarok csalódni az emberiségben 😅 )
2021. ápr. 28. 14:42
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik helyi vállalkozó a vírus létezését is tagadta, politikai játszmának tartotta az egészet. Most lélegeztetőgépen van. A hasonszőrű alkalmazottjai ennek ellenére állra húzott maszkkal dolgoznak jelenleg is. Nem akartam elhinni, mikor láttam.

Egy másik “hülyeségamaszk-engemnekorlátozzonsenki” családban most betegedett le mindenki, köztük egy terhes kismama. Szerencsére nem súlyosan. Ahogy ismerem őket, ezután is maradnak maszkellenesek. Szóval ne reménykedj, aki eldöntötte, hogy márpedigőnem-ezcsakegynátha-birkaakimaszkothord, az nem fog megváltozni, inkább meggyőzi magát, hogy nem is covidos volt, csak ráfogták.

2021. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Azt várod, hogy valaki bevallja, hogy tévedett? LOL Ilyen nem lesz sajnos :-(
2021. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát igen

Az emberi ostobaság határtalan..

2021. ápr. 28. 17:18
 9/17 A kérdező kommentje:

Meg amúgy az a vicces, hogy az ilyen EMBEREK biztosak abban amit mondanak meg hisznek :D

Semmi gyanakvás, semmi logikus gondolkodás, csak rámondják a dolgokra, hogy ez így meg így van:D

2021. ápr. 28. 17:27
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Ez mindkèt tàbornàl így van. Mindenki a maga vèlemènyèt mondja. Ezzel még alapból nem is lenne bajom, kicsit fusztràl, hogy minden beszèlgetès a virusra, meg az oltàsra vègződik. De ami tényleg már nagyon bosszant, és unalmas, hogy ha valakivel nem egyezik a vèlemènyem, megpróbàlja a sajàtjàt rám erőltetni. Akaratlanul is vitàba torkollik. Mindenkinek tiszteletben kellene tartsa màsok vèlemènyèt, akár oltakozik, akár nem.
2021. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!