Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van/volt olyan konteós/víruszk...

Van/volt olyan konteós/víruszkeptikus/koronavírustagadó ismerősöd aki később elkapta a vírust és nagyon megsínylette azt vagy akár bele is halt? Tudtok ilyen sztorikat?

Figyelt kérdés

Ezzel a kérdéssel nem feszültséget akarok kelteni. Egyszerűen érdekel. Ha konteós vagy kérlek ne írjál ide.

A sztorikat előre is köszönöm!



2021. ápr. 28. 13:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Eleinte én is megkérdőjeleztem a veszélyességét, csak, hogy az én véleményem tud változni

Bizonyos emberek elejétől fogva makacsul ragaszkodnak az igazukhoz, mert nem gondolkodnak. Ezzel van itt a probléma.

Meg amúgy vannak dolgok amiket a tudomány bizonyított, az ilyen dolgoknál nincs olyan, hogy én véleményem vagy te véleményed. Vannak puszta tények, amik sok kísérletezés, kutatás, ellenőrzés miatt lettek tények. Aki nem hisza tudományban az saját magát minősíti. Az egy buta ember

2021. ápr. 28. 17:54
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl en. Nem nagyon hittem benne, aztan elkaptam. Igaz viszonylag enyhe tunetekkel veszeltem at. De aztan inkabb regeltem oltasra, majd nyaron kaphatom.
2021. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A exem vírustagadó volt, ez csak influenza és az egész világ hazudik kb.

Majd elkaptuk a koronát, természetesen a sima influenzánál nincsen légzési nehézség és vannak olyan tünetek, amik a sima influenzánál sincsenek. Én könnyen átvészeltem, az exem nagyon súlyosan megbetegedett. Ezután már változott a véleménye és elhiszi, hogy van covid.


Viszont van egy munkatársam, itt kaptam el a koronát, amit később átadtam a páromnak. Mindenki lebetegedett a munkahelyemen, sokan nagyon súlyosan, volt aki enyhe tünetekkel, meg volt egy aki lélegeztető gépre került. Erre a munkatársam Facebookon terjeszti azt, hogy a covid egy kamu és minden ismerőse, akinek pozitív lett a tesztje, tünetmentes volt, stb.

A munkahelyen azt mondja, hogy ez csak egy sima influenza volt, amin mindenki átesett, covid nem létezik, az oltásokkal akarnak minket megölni, népirtás van, stb.

2021. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utóbbi! Az kemény :D

És az a legszomorúbb az egészben, hogy az ilyenek BIZTOSAK abban amit mondanak. Nem az hogy.."hát lehet kamu, meg bűzlik nekem" hanem határozattan állítják a böszmeségüket

2021. máj. 4. 22:30
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Átesett rajta sógornőm plussz anyósom elvileg még télen.

Azt állítják egészsegügyis lètükre nincs járvány, az oltás miatt vannak a covid osztályon (ők nem ott dolgoznak csak egy barátnőjük onnan ontja a pletykákat, volt hogy egyik takarító néni a másik takarító néninek ezt és ezt pletykáltak) után nekünk halál komolyan mesélik ezeket a sztorikat.

Van hogy kórlapokat fotózgatnak és küldik nekünk ( pl egy rákos beteg rosszul lett az oltástól,) szerintem ez illegális amit csinálnak.


Szóval napi vagy heti szinten riogatnak minket telefonon mennyire veszély halálos az oltás, pedig tudják be vagyunk oltva.

Semmi bajunk,


A lényeg,, elvileg átestek rajta . Egy hétig voltak betegek. "Könnyen kihordták" és állítják csak a gyenge.sza.rok halnak meg a covidban , ami nem rosszabb egy influenza vírusnal.


Én hiába szoktam néha tudományos folyóiratokkal alátámasztani,miért van pl oltás után rosszul valaki (immunválasz) ők csak mosolyognak, szerintük egy oltásnak ne legyen ilyen hatása inkább a fertőzés a biztonságos.


Tehát ők kihordták ezért szerintük mindenki ki tudja hordani, a gyengék meg halljanak meg.



Értitek, kórházi dolgozókról beszelèlunk. És nem ismerik az oltások működését, akkor mit várunk az emberek bizalmatlansagatol?

2021. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
15-ös ez nagyon durva.
2021. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap halt meg egy vírustagadó ismerősöm covidban. Krónikus beteg volt, mégse tartott be semmilyen védekezési előírást. Családtagjai is fertőzöttek.
2021. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!