Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyámék miert nem akarnak...

Anyámék miert nem akarnak elvinni neurologushoz?

Figyelt kérdés
Sajnos 6 hete mar szenvedek. 6 hete allapitottak meg a pozitiv tesztet. Nem birok labamon allni uresseget erzek a fejembe vagy egy urt. Ok aztmondjak majd tul leszek rajta. De nagyon rossz lenne igy dolgozni is. Hat nemtudnek.
2021. ápr. 29. 23:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2021. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mar 18 elmultam.
2021. ápr. 29. 23:15
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy jönnek ide anyádék? Miért kell az ő beleegyezésük?
2021. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Mit allapitottak meg? Hany eves vagy? Miert nem akarnak elvinni? Nem tudsz elmenni? Ha ugy erzed orvoshoz kene fordulnod akkor mindenkepp meg kene oldani valahogy.

Az en anyukamnak tevkepzetei voltak. Nem engedett orvoshoz. Direkt a vilag vegere jelentett be korzetihez. Voltak egeszsegugyi problamaim amiket konnyu lett volna idoben kezelni. Maradando karok lettek belolr. Mikor kamasz voltam kerestem korzetit onalloan. Elmentem a korhazba is, jobb lett volna idoben.

2021. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4 vagy: Ha 18 vagy akkor ne foglalkozz veluk. Menj el.
2021. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hat megtudom am oldani. Nemerdekelnek csak rosszul esik h jolvannak en meg ja nemakarom h legyen valami agyammal. Pszihologusnal voltam ma o is mondta azert mindenkepp nezzen meg egy pszihologus.
2021. ápr. 29. 23:20
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

Megprobalhatod veluk megbeszelni. Azert a neurologussal tenyleg legyel ovatos. Durva vegyszereket irhat fel. Ha nem lehet megbedzelni akkor en nem mondanam el hogy elmentem. Minek ezen balhezni.

Megertem hogy rosszul esik.

2021. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Covid utan erzem valami nincs rendbeb velem:( es ez mar hetek ota...fiatal vagyok felek nehogy valami legyen.
2021. ápr. 29. 23:24
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A neurológus nem ezzel foglalkozik, ő az idegrendszer betegségeit kutatja, agyi rendellenességek diagnosztizál, olykor akár több 10 évvel ezelőtti kiváltó okokat keres.

Szerintem te a pszichológusra gondoltál. De ha már elmúltál 18 és úgy érzed segítségre lenne szükséged, menj el magad, de istenem, legalább tudjad hova...

2021. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor menj el mindenkeppen. Meghozza neurologushoz. Egy baratom a korzetihez ment anno ajulaserzettel es alvasproblemmal. Felreketelte, panikrohamai lettek es romlott a memoriaja. Aztan neurologian kivizsgaltak. Kapott megfelelo szereket. Mar nem szed semmit, jol van.
2021. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!