Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Három éve vannak neurológiai...

Három éve vannak neurológiai tüneteim. Voltam neurológusnál, csináltak MR-t is. Minden negatív. SM-től rettegek.3 év után már kiderült volna, ha az a bajom?

Figyelt kérdés

A kezdeti tünetek voltak: Fülcsengés, melyből lett egy óriási pánikroham. Ezután folyamatosan Izomrángások, zsibbadás érzés, alvászavarok, szorongás, fülcsengés. 3 éve nem rosszabodott, semmi újabb tünet, a szorongás és depresszió sokat javult. Néha picit gyengének érzem a lábaimat, mintha térdben elgyengülnék. De semmi ijesztő dolog. Az SM-től (Sclero.multipl.) ennek ellenére még mindig rettegek. Amikor volt a pánikrohamom és a fülcsengésem, csináltak egy MR-t, és neurológusnál is voltam, azt mondták minden tiszta.

Vérvételek, UH vizsgálatok, hormonvizsgálatok tömkelege, végül azt mondták pszichés... Szerintetek van mitől félnem?


2011. jan. 29. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez biztos hogy nem SM. Hidd el, annak nincsenek ilyen tünetei. Inkább gondolkozz el azon, hogy nem vagy e hipochonder...
2011. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

leírtad a betegséged: pánik beteg vagy:(

én is az voltam, nagyon erős akarattal ki lehet belőle mászni, kívánom, hogy neked is sikerüljön.

2011. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

22.44 néha úgy érzem hipochonder vagyok (ez a jobbik érzés) néha meg úgy, hogy beteg :S 22.45 Igen, pánik az van, meg szorongás is, de az a parám, hogy ez tünet, és nem a konkrét gond...

Tudom, hogy én vagyok a hülye :)

2011. jan. 29. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:

figyelj második vagyok, én is így voltam, csak én szívtűneteket produkáltam. minden pillanatban azon paráztam, mikor leszek rosszul, és qrva jól elő tudtam hozni a betegségemet. hidd el, minden fejben dől el, gondolj a legkedvesebb dologra az életedben,a nap 24 órájában és egy idő után észreveszed, hogy elmúlt az SM.

ez tényleg bevált dolog, szerintem biztos segít rajtad is. én már gyógyszermentes vagyok

2011. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2011. febr. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!