Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért ilyen negatív a vélemény...

Miért ilyen negatív a vélemény a Sinopharm vakcináról?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom hogy visszautasítják és abszolút nem bíznak benne pedig a világ egyik legfeljebb egészségügyével rendelkező országból érkezik, amely a teljes inaktív vírust tartalmaz és ismert technológiával készül.

Senkit nem akarok persze meggyőzni de én kíváncsi lennék a hátterére, hogy mitől alakult ki az egész, vagy a politika ennyire befolyásolja a vakcinákról alkotott képet?


MRNS-vakcinák annak ellenére hogy először működnek élesben "tarolnak", pedig nagyobb kockázata van az idegrendszerre és bármi másra mint a vektor alapúak vagy éppen a kínai...



2021. máj. 1. 00:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem ezt. és? Te bírom benne? Én nem bízok egy 6-8 hónap alatt összecsapott vakcinàban. Nézz hülyének egész nyugodtan. Én kiàlltam. Itthon. Làzcsillapító meg hideg víz kellett...
2021. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
1.Kimosta az agyukat, a liberális média (444,Telex)stb. 2.Van egy olyan teljesen téves nézet, hogy Kínából csak gyenge minőségű, ócska termékek jönnek.
2021. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
9- Nagyon sajnálom! :(
2021. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyan buatasag a politikát idekeverni.

Én speciel liberális vagyok, akasszam fel magam?

Mégis az oltás mellett állok, és bármelyik otlast is kapja az ember,mindegyik jó.

A kínai inaktivált vírus több fehérje ellen is termeletett antigènt.

De az összes labor arra van kiélezve,egy bizonyos fehérje elleni antigènt vizsgálat,ami pl a Pifzer oltás esetén biztos egy gaoyn erős pozitív tesztet eredményez.

Nagyon nagy butaság pénzt kidobni erre,mert ettől függetlenül ha negatív az eredmény ugyan úgy védett az ember csak senki se fog másik fajta "kimutatást" véghez vinni,mert jön a sok della ebből. :( és bedőlnek neki az emebereky főleg a sok oltás ellenes idióta aki csak arra kíváncsi átesett e a fertőzésen.

2021. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!