Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elkaptam a koronavírust...

Ha elkaptam a koronavírust akkor immunis leszek rá és nem kell nekem oltás vagy azért mégis oltassam be magam?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Na most valaki világosítson fel engem.

Az oltás ellenesek mind azt mondják, hogy csomo ismerősük oltás miatt halt meg, de mellette azt is mondják, hogy minden halálesetre ráfogják, hogy koronás volt, még ha nem is.

Most akkor mi az igazság?


Lehet, hogy valójában nem halt meg senki és Bora Borára deportálták őket, hogy halottnak gondolja mindenki őket?

2021. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
a gondolkodás luxusnak számít
2021. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Pár év és minden kiderül! :(

Mivel az emberek zöme nem biológus, immunológus így csak arra tudunk hagyatkozni amint olvasunk, hallunk és tapasztalunk. Nehéz eldönteni egy halandónak, hogy mi hiteles és mi nem. Olvastam tudományos külföldi írást, miszerint a kutatások szerint fél év után is nagy mennyiségben voltak antitestek és T sejtek a szervezetben. Ez persze egyén függő is és nem zárja ki, hogy újra elkapja az illető, de jó esetben nem lesz durvább a lefolyása mint az első alkalommal.

2021. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

9#

"Hiába sok beoltott, átlagosan 200 ember hal meg naponta,"


Gondolom akik ma meghalnak, annak nagy része hetek óta kórházban van, szóval kell idő, mire lecseng a dolog. Írták több helyen, hogy sokan akár több mint 1 hónapig gépen vannak.

Vélhetően 1-2 héten belül jelentősen csökkenni fog az elhunytak száma, a matek és a logika szerint, hisz egyre kevesebb új beteg kerül kórházba.

Ha elázik egy lakás és elzárják a csapot, még több óráig folyik az alsó szomszédokhoz a víz. ;)

2021. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Oltasd be magad. Csak el kell telnie bizonyos idonek, de nem olyan hosszunak. Angliaban erre nem figyeltek kulon, covid utan is beadtak. Szomszedaim is, amugy 90 eves covidot lazan tulelt anyosom egy honap mulva az Astra Zenecat is konnyen vette.
2021. máj. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!