Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Astrazeneca vérrög?

Astrazeneca vérrög?

Figyelt kérdés
25-35 év közöttieknek volt valami bajotok tőle? Főleg vérrög?

2021. máj. 3. 13:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Tök más mechanizmussal okoz trhombosist az oltás és a fogamzásgátló, szóval totál független a kettő egymástól...
2021. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
22 vagyok, semmi bajom tőle.
2021. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
"Mindenképp azért beszélek majd az oltóorvossal ezekről" - naiv vagy. Az oltás futószalag: kell vagy nem kell, ennyi. (Átfutotta a doktornő a kitöltött hozzájárulást, feltett 2 gyors kérdést és már jöttem is kifelé. Nekem nem volt ezzel gondom, mert nem volt kérdésem, de hallottam, olyanról, aki már próbált oltás előtt "beszélgetni" - nem voltak rá vevők). Inkább előtte a nőgyógyászoddal beszélj, többre mész vele.
2021. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jajjj êrtem
2021. máj. 3. 18:41
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
#13 engem a háziorvos hívott fel telefonon, és részletesen megbeszélte velem, milyen gyógyszereket szedek, milyen betegségeim vannak, voltak. Nem az oltóorvosra gondoltam, ott nincs rá idő, és felesleges elmenni a nem megfelelő oltásra.
2021. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Semmi bajom nem lett tőle, egy kis lázat leszámítva.

A vérrög kialakulása pedig nagyon minimális, összesen 209 embert érintett eddig, na de nem a magyar párszázezer beoltottból hanem az angliában beoltott 22 millióból.

2021. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Kedden kaptam meg, még élek. Viszont kicsit megbántam, mert ez a leggenyóbb fajta, ami a mellékhatást illeti. Nem tudtam kiszállni az ágyból aznap délután úgy rázott a hideg, és úgy elgyengültem plusz azóta nem bírok enni sem. 35N
2021. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"mert ez a leggenyóbb fajta, ami a mellékhatást illeti. Nem tudtam kiszállni az ágyból aznap délután úgy rázott a hideg, és úgy elgyengültem plusz azóta nem bírok enni sem."

Tesómnak meg a Pfizer okozott hasonló reakciót, kinél mi, ezt nem lehet látni előre. 🤷‍♀️

2021. máj. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Na nekem most pár órája jöttek ki.

Hidegrázás, hőemelkedés, izületi fájdalmak pl csuklyám szokott fájni ott a bőröm is ég meg a hasam is.


Fűtök ( 2 hete kikapcsoltam pedig) 2 takaró, felöltözve, kapucni a fejemen 🤣


Remélem reggelre elmúlik.

2021. máj. 7. 21:44
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vegyél be lázcsillapítót! Bármilyet.

Nekem az algoflex gyenge volt, de egy algopyrintől helyrejöttem.

2021. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!