Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok, ti ismerkednétek...

Oltatlanok, ti ismerkednétek olyannal aki beoltotta magát?

Figyelt kérdés
Én nem tudnék.
2021. máj. 4. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj, megvagyunk nélküled.
2021. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mármint attól hogy valakinek egy bizonyos témában tőlem eltérő véleménye van én még ismerkednék vele.

Én nem vagyok leragadva itt, ha valaki be akarja oltatni magát biztos megvan rá az oka - vagy nincs, de ettől még ismerkednék vele.

2021. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy is, hogy valószínű számodra megbetegítő anyagokat termel a szervezete, és hogy hordozza a vírust, de észre se veszed, ezáltal te is elkapod, plusz lehet nyomorék utódot tud csak létrehozni?
2021. máj. 4. 10:05
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

#3 én ezzel nem értek egyet. Szerintem nem termel számomra megbetegítő anyagot a szervezete. Hozzáteszem, hogy jelenleg a 4 millió ember van beoltva és ez a szám egyre csak növekedni fog. Előbb-utóbb nem fogsz tudni kimenni úgy az utcára hogy ne találkoznál beoltottal, akiktől elkapod a "számodra káros anyagokat".

Én nem vagyok oltásellenes, be vagyok oltva influenza, hpv meg valami trópusi sz*r ellen is.

A covid szerintem egy marhaság, ezért nem oltatom be magamat. Napi 2x mosok kezet, októberben is bkk után kézmosás nélkül rögtön a tömött étterembe minden nap, de valahogy csak nem kaptam el ezt a misztikus nagyon veszélyes vírust.

De én nem ítélem el azt aki beoltatja magát, nem hiszem hogy kárt okozna benne, meg hogy ettől fogyatékos gyereke születne.

2021. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért kell mindig teljesen feleslegesen generálni a feszültséget és megosztani a népet?
2021. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Hány oltást kaptál gyerekkorodba? Kedves kérdező akkor a BCG stb oltás okán is nyomorékok lesznek az utódok? Komolyan ekkora marhaságot, ezért kellene normálisan oktatni a biológiát az iskolában, mert jönnek az ilyen marhaságok. A szervezet immunválaszt ad a vakcinára ami megvéd a betegségtől/súlyos szövődményektől. A vakcinák készítésekor használt technikákat évek óta használják más oltások is így készültek, egyedül a Pfizer meg a Moderna az új technika, de ezekkel is évek óta foglalkoznak. hagy tudják már jobban az orvosok, mint a laikusok. A vakcina az engedélyezése során számos hozzáértő emberen megy keresztül, többször is. Én javaslom, hogy ne oltasd magad semmivel ezek után, sőt semmilyen gyógyszert se szedj, mert minden gyógyszernek rosszabb mellékhatásai és következményei vannak mint a vakcináknak.
2021. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Semmi akadálya az ismerkedésnek, de az a lényeg, hogy aki oltott az ne akarja rábeszélni a másikat meg zsarolni őt, aki meg nem oltott az ne kezdje ki a másikat azért mert beoltatta magát. Egyik sem tartozik a másikra, a kellő tiszteletet meg adja meg a másiknak.


20 éves, nem beoltott lány véleménye

2021. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
#3 ezért kellett volna végigjárnod legalább a 8 általánost. Ilyen szellemi szinttel meglepő, hogy legalább írni tudsz.
2021. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#3: Ez így nettó baromság. Milyen megbetegítő anyagra gondolsz konkrétan?


#4: Én is mindenre vigyáztak. Aztán kórházban kaptam el.

2021. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
#9 hagyjad, nincs tisztában azzal, hogy hogy működnek az oltások🤣
2021. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!