Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El merjek menni az oltásra?

El merjek menni az oltásra?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem az oltásra de most, hogy végig gondolom semmi értelme mert úgy is csak fél évig vég és amúgy se terveztem most utazgatni. +valószínűleg valami maradandó betegséget is fog okozni mert ez csak egy kísérleti oltás.



17f



2021. máj. 6. 22:33
1 2 3 4
 1/36 Tabbouleh ***** válasza:
51%
Ne menj banyek, nem éri meg
2021. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy okoz maradandó betegséget, minden oltás volt új, amikor kidolgozták, de még egytől se halt ki az emberiség. A Covidtól viszont az ország 3 ezreléke már igen.
2021. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
51%
Ne menj, nem kell elkapkodni :)
2021. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem valószínű, hogy maradandó betegséget okozna, minden baromságot nem kell elhinni, noha 17 évesen valszeg a korona sem fog elvinni. Ha elmész, ne a zsarolás miatt tedd. Én amúgy azért oltatom be magam, mert nem állapot, hogy 1 éve nem tudtam pl. meglátogatni a 80 éves nagyanyám, továbbá biztosan kisebb az oltás kockázata, mint a megbetegedésé.


28f

2021. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
57%

A legnagyobb jóindulattal kérlek, hogy ne ülj fel minden megbízhatatlan forrásból származó hírre. Miért lenne ez kísérleti oltás?

Számodra nem fontos a családod, nagyszüleid vagy a környezeted egészsége?

Olvass rendesen utána, gyűjts információkat(megbízható helyről) és dönts a legjobb belátásod szerint!

2021. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%
Istenem annyira egyértelmű, hogy valamelyik itteni oltásellenes tette fel ezt a kamukérdést...nem bírnak leszakadni a témáról.
2021. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oltásellenes csak ha úgy is pár hónapra véd, akkor van értelme?
2021. máj. 6. 22:57
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi erővel minek fürdeni, ha másnapra úgyis büdös leszel? :D


Van értelme, hogy meddig véd, az pedig jelenleg még kérdéses. December óta oltanak, nem mondhatják, hogy pl. 2 évig véd, ha nem áll rendelkezésre az információ.

2021. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
43%

Mit értesz az alatt, hogy kísérleti?


Javaslom, keress rá YouTube-on: Klinikaland Védőoltások. Két része is van már, nem hosszú.

2021. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
53%

„Sok eszed van, fiam.”

Ő legalább használja is.


„1 éve nem tudtam pl. meglátogatni a 80 éves nagyanyám”

Miért, ki akadályozott meg benne? Én szinte minden nap látogatom a 90 fölötti nagyanyámat.


„Miért lenne ez kísérleti oltás?”

Az összes az, mert mindegyik csak veszélyhelyzeti engedélyt kapott.

A Pfizer esetében a tanulmány befejezése: 2023. ápr. 6.

[link]

2021. máj. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!