Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor fognak hívni covid oltásra?

Mikor fognak hívni covid oltásra?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem és végre elfogadták a regisztrációmat mikor lekérdeztem és ez olyan pár nap volt csak. Nem olyan sürgős csak érdekelne kb. mennyi idő mire értesítenek vagy jobb ha én foglalok időpontot vagy hogy van ez? Nincs alapbetegségem amúgy, így nekem mindegy, hogy melyik oltást kapom (talán a kínait nem) igazából. Csak jobb lenne ha munkakezdés előtt elintézném, hogy ne hogy pont akkor kapjak időpontot mikor már elkezdtem az új helyen dolgozni és hát bonyolult lenne megoldani úgy mert most még itthon vagyok. (24L)

2021. máj. 6. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem foglalj! Attól is függ, hogy merre laksz.

Én megyeszékhelyen lakom, és márciusban beregisztráltam egy hétfői napon, és csütörtökön megkaptam az oltást.:)

2021. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Hívnak még egyáltalán? Mert nálunk a háziorvos azt írta a honlapjára, hogy most már nem ők csinálják az oltások szervezését. Én arra következtettem, hogy csak a netes időpontfoglaló maradt. De lehet, hogy központilag is megpróbálnak elérni majd előbb-utóbb. Mindenesetre én foglalnék a helyedben, ha nem ragaszkodsz a Pfizerhez.
2021. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

AstraZeneca, Sinopharm, Sputnik V-re lehet foglalni időpontot:

[link]


Ha egyiket sem fogadod el, akkor várnod kell, de szerintem ezeken kívül nagyon nehezen fogsz kapni mást, mert a pfizer-t a hírek szerint félreteszik a gyerekek oltására, a Moderna az meg olyan, hogy elvileg van, de még sincsen.

2021. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!