Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Moderna vakcina? Mi van vele?...

Moderna vakcina? Mi van vele? Minimum egy hónapja nem hallottam róla semmit.

Figyelt kérdés

Legalább egy hónapja olyan, mintha megszűnt volna létezni.

Se a médiában nem hallottam, hogy beszélnének róla, sem pedig az ismeretségi körömben.


Mindenhol csak a Pfizer, Sinopharm, meg a Szputnyik megy.


Egyáltalán oltanak még a Modernával?



2021. máj. 7. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Páromat 2 hete oltották vele (munkahely szervezésében). Mamámat szintén azzal oltották, tegnap kapta a 2. oltást.

Csak ebből kevés jön az országba, szerintem ezért hallani róla keveset.

2021. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

A napokban kap a háziorvosom, hétvégén vagy hétfőn fogom megkapni. Folyamatosan érkezik ebből is szállítmány, csak kevés, és az óriási Pfizer hype mellett erről kevés szó esik, én mondjuk ezt nem is bánom, legalább a múlt péntekihez hasonló katasztrófákat elkerülve kaphatok megbízható és hatékony vakcinát.


28F

2021. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Családtagom is ezt kapott, már a másodikat. Tényleg elég kevés jön belőle.
2021. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiam szerdán kapta a 2. Modernát.
2021. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Tabbouleh ***** válasza:
:(
2021. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Én és anyum is ezt kaptuk, apum hétfőn fogja kapni. Mindannyian háziorvostól. Változó szerintem hogy hova küldenek
2021. máj. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Az elsőt én is ebből kaptam, a papíron az van, hogy huszadikán adják a másikat, de gondolom előtte telefonálnak, mert pontos időre kell menni.

A város másik végébe küldtek, Kispestre, gondolom kevés helyen van belőle készleten. Kicsit bizonytalan vagyok, de várok türelemmel, majd lesz valami, biztosan megszervezik a továbbiakat, ahogy eddig is, őgy sejtem, pár nappal előtte szólnak, megmondják a helyet és a pontos időt, amikorra kell menni.

Az oltást nem is éreztem, aztán egy napig ha hozzáértem a helyéhez, akkor kicsit érzékeny volt, de semmi különös egyéb mellékhatása nem volt.

Jó kis szer a Moderna, kíváncsi lennék rá, mennyibe kerülne, ha pénzért adnák?

2021. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Milyen mellékhatása volt a modernának? (Kérdezem azoktól, akik ezt kaptak.)
2021. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Semmi mellékhatása nem volt.
2021. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Talan mert a Moderna a legdragabb oltoanyag- 37$. A Pfizer 20$, Sputnik 8$, AstraZeneca 4$.
2021. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!