Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudok beutalót kérni...

Hogy tudok beutalót kérni Pfizer vagy Moderna oltásra?

Figyelt kérdés

Eeszt-n ugyebár ez a két opció nem jelenik meg. Mivel a háziorvosom koromnál és egészséges állapotom miatt nem tud oltópontra utalni, az egyedüli lehetőségnek a lepattanó vakcinák levadászását találtam. Ugyanakkor hülyének néztek, meg le is szólták a fejemet, hogy hogy van merszem más elől elvenni az oltóanyagot...Nyilván nem sikerült.


Így viszont hogyan férhetnék hozzá mRNS vakcinához? A mi körzetünben sosem volt Pfizer, Astraval és Sinopharmmal oltanak egyedül.



2021. máj. 7. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell. Előbb utóbb mindenki sorra kerül ha Pfizert akar.
2021. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Majd ha oltanak vele oltóponton odamész és összecápázol egyet. Haver is azt csinálta múlt héten, regisztrálva sem volt és beoltották Pfizerral.
2021. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
1, ha addig nem pusztul bele a covidba. Én elfogadtam az astrát. Sok a lejárató kampány körülötte, de azzal senki sem riogat, hogy a pfeizernél is előfordult trombózisos és allergiás eset. Érdekes.
2021. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2) Pénteken valóban lehetett, a héten már kevésbé, mert most a második körösök vannak soron.
2021. máj. 7. 10:28
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Most még azok se kapnak, akiknek orvosi okból más nem adható.

Aki csak válogat, azok most jó sokat várhatnak, gondolom. (Én legalábbis remélem, hogy előbb azok kapnak akiknél orvosi indok van rá.)

2021. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Várni kell, de nem hiszem, hogy "jó sokat", max. pár hetet.
2021. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Most mentem oda oltóbuszhoz, kérdeztem a katonát, hogy nincs-e üresedés, mondta hogy éppen van, csak éppen fentről jött egy lista hogy ilyenkor kiket kell hívni, de ha már itt vagyok akkor egy Janssenre be tud rakni helyettesként, mondtam oké, ott azonnal mentem is 5 perc múlva be is lettem oltva.
2021. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Várj 1 hetet. OV hamarosan megunja, hogy rohadt lassan haladunk az 5 M felé és megnyitja a jól elzárt Pfizer páncéltermét megint egy kicsit.
2021. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
A Pfizer a legjobb vakcina a világon. Csak ezzel lenne szabad mindenkit beoltani, és akkor záros határidőn belül kiirtanánk a vírust a világ mind a négy sarkából.
2021. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

“A Pfizer a legjobb vakcina a világon”

Ezt ki a franc mondta neked?! 😂

2021. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!