Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elvileg 330.000 Pfizer...

Ha elvileg 330.000 Pfizer vakcina erkezett ma, plusz a tinik fele nem is veszi igénybe, akkor hol van az a fel millio vakcina?

Figyelt kérdés

Dobbenet ami itt folyik Magyarorszagon a Pfizer korul. Viktorek inkabb a kinai es orosz lottyot próbálják lenyomni a torkunkon, pedig tudjak, hogy mar mindenki a Pfizerra var. Eselyes hogy napokon belul megint oltanak vegre? Itt lenne az ideje.



P.S Nem ertem miert kellrtt a mai musorban az oroszokat dicsérni, mikozben nyugatrol joval tobb vakcina erkezett.



2021. máj. 11. 14:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nemsokára lehet arra is időpontot foglalni. Muszáj lesz nekik ezt lehetővé tenni, mert egyrészt valóban sok érkezik és nem kell sok a 16-17 éveseknek, másrészt most nagyon lelassult az oltási tempó és el akarják érni az 5 millió oltottat.
2021. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%

#1

Az 5 millió amúgy még épphogy meg lesz, de nem tudom, hogy 6 millióval mit akarnak kezdeni.

Az 5 millió kevés ahhoz, hogy nyújimmunitásról beszéljünk, és sok becslés szerint még a 6 millió is az.

2021. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
60%
Már rég meglenne az átoltottság, ha nem a NER-biznisz sz.rát akarnák lenyomni a nép torkán, hozzácsapva a zsarolós kártyájukat. Röhej, hogy a cukrászdában nem vehetek egy fagyit a gyereknek, a mellette lévő CBA-ban viszont megvehetem a jégkrémet.
2021. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%

#2

Persze, nyilván az lenne a cél, hogy több mint 6 millió (kétszer!) oltott legyen. De a kormánynak most az a fontos valószínűleg, hogy az 5 millió meglegyen, mert arra mondták a következő enyhítéseket, és az sem fog menni a pfizer nélkül.

2021. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%
Egyelőre azokat oltják vele, akiknek már a második oltás kell belőle. Illetve akik nem kaphatnak mást az egészségügyi állapotuk miatt. A válogatósak, akinek szimplán dacból nem kell más vakcina a végére maradnak, és ez így is van jól.
2021. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
Arra vagyok kíváncsi, hogy a sok kínai oltóanyaggal, ami a nyakukon marad, mégis mit fognak csinálni? Megy ajándékba a lélegeztető gépekhez hasonlóan?
2021. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
45%
5. Kár, hogy ez nincs így, aki nem kaphat mást, azokat is ugyanúgy kezelik, mint a válogatósokat...
2021. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
"szimplan dacbol" kezdjuk ott, hogy normalisabb EU-s orszagokban nem oltanak tomegesen bevizsgalatlan vakcinakkal. Plusz a megjelent sajtohirek miatt ertheto, hogy a tobbseg csak a Pfizerban es a Modernaban bizik meg.
2021. máj. 11. 14:35
 9/35 anonim ***** válasza:
47%

"A válogatósak "


Nagyon utálom ezt a szót és azokat is aki ezt mondják!

De akkor én pl. "válogatós" vagyok, ha ez egyeseknek nem is tetszik.

És bocs, hogy jobban bízok a Pfizerben, mint a kormány privát bizniszében és azokban az orvosokban akik fejpénzt kapnak azért, hogy egy ellenőrizetlen, EU engedély nélküli vakcinákkal emberkísérleteket végezzenek rajtam és a családomon.

2021. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

330,000 - 80,000 hogy lesz félmillió?


Mellesleg második oltás is kell az embereknek hállóó.

2021. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!