Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Befogjátok magatokat oltatni?

Befogjátok magatokat oltatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért is teszem fel ezt a kérdést mert kíváncsi vagyok hogy hányan vannak azok akik az oltás ellen vannak, mint például én is. Vagyis nem ítélem el azt aki beoltatja magát a vakcinával, nem is szidom mert nem az én dolgom. Úgy vagyok vele hogy mindenki képes saját maga eldönteni hogy a saját egészsége érdekében milyen lépésekre szánja el magát. Viszont én nem fogom magam beoltatni egy olyan vakcinával amit még csak 1 éve állítottak össze, ki tudja milyen hatásai lesznek és ezt sajnos nem pozitív irányba értem.Egy vakcinát nem egy évbe telik 100%-osra kifejleszteni, hanem min. 4-5 év vagy még több Ráadásul az sem túl bíztató hogy az oltások után a halálozások száma megemelkedett. Mellesleg ez az őrület ami Magyarországon megy hogy moziba, srtandra meg ilyen helyekre csak oltási igazolvánnyal léphet be az ember.....ez egy rohadt aljas dolog! Ez emberi jogok korlátozása amihez még az államnak sincs joga. Ráadásul ezt az oltási baromságot pont a nyári szezonra vezették be és mert tudják hogy az emberek ilyenkor a napjaik 90%-át kint töltik a városban és mivel mindenhova csak oltási papírral lehet bemenni így ha úgy vesszük akkor rákényszerítik az emberekre hogy beoltsák magukat. Számomra ez egy nagyon undorító dolog. Ti hogy vagytok ezzel kapcsolatban? Mi a véleményetek erről?

2021. máj. 15. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2021. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Én is teljesen ugyanígy gondolom, ahogy te. Ebben sajnos nem követjük Ausztriát, ahol a negatív tesztet is elfogadják, amit ráadásul ingyen megcsinálnak...
2021. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Beoltattam magam, de én ebből nem csinálok lelki ügyet. Ha szeretnél oltass, ha nem, akkor ne.:) Sajnálom, mert nem érzem igazságosnak, hogy amíg én mehetek mondjuk az unokaöcsémmel állatkertbe, addig az ovis társai nem, mert ott oltásellenesek a szülők. (Nem szeretnék álszent lenni, mert csomó helyre mentünk már a családdal, ahova kelletz a kártya.)

Miért oltattam be magam?

Sclerosis multiplexes vagyok, és a Pfizert fejlesztő cég kezdte el fejleszteni az sm elleni vakcinát is. Azt is elfogadnám, és megbízom a gyártóban. Ennyi.:)

2021. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
1-2 évig biztos nem.
2021. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Igen, de csak azért, mert másképp nem mehetek edzésre..
2021. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Valaki elkezdte ez az egy év alatt állították elő szöveget, azóta mantrázzátok.

Az megvan, hogy mennyi idő évente az újabb és újabb flu-törzs elleni oltás létrehozása?

2021. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Az megvan, hogy az influenza ellen sem oltattam magam soha?
2021. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
De milliók igen, hetes. És semmi bajuk.
2021. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
A közeljövőben nem valószínű. Kísérleti anyag, és senki nem vállal felelősséget. Nem igazán bízom benne, nem ismertek a hosszútávú hatásai. És ha annyira fontos lenne az emberek egészsége, legalább egy tesztet csinálnának az oltás előtt, mert ebből is lehetnek problémák.
2021. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
8. övsömör stb alapból lehet bármilyen oltás után és a legbiztonságosabb dolgokba is belehal millióból egy, és azt, hogy hosszútávon okoz e valamit vagy sem azt nem tudni biztosan, mit ahogy azt se, hogy a vírus megöl e vagy sem, mert azért egészséges emberekből 1000-ből ha 1 meghal, ismerősöm ismerősének az apaja az egyetlen akit elvitt a lélegeztető, környezetemben mindenki túlesett rajta kb, bár engem asztmával belaktak karanténba mert a családból 3 man pozitívak lettek, szóval kvázi összezártak igazoltan fertőzöttekkel úgy hogy veszélyeztetett vagyok az asztmám miatt, ez így jó? Szerintem sem..
2021. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!