Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha ma délutánra foglaltam...

Ha ma délutánra foglaltam oltásidőpontot, de mégsem tudok elmenni, az oltópontot kell felhívni?

Figyelt kérdés
Vagy ha ma lemaradok a pfizerről,többet nem kapom meg a lehetőséget?
2021. máj. 16. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Milyen jó, hogy a tegnapi SMS-re csak ilyen balfaszok foglaltak előre, más meg nem jutott oda, pedig simán elmenne.
2021. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen az oltópontot hívd.
2021. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert belázasodtam mára, miért vagyok balfasz kedves első? Te is nyugodtan foglalhattál volna gyorsan,ha kaptál tegnap sms-t.
2021. máj. 16. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, magát Müller Cecíliát. De utána biztos ami biztos alapon felhívhatod még a helyi közértet is.
2021. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csupa jóindulatú, kedves ember. :) Remélem, jól esik most a kis frusztrációcsökkentés, ha már valami nagy űrt nem élhettek meg, és ezt borzasztóan sajnálom. Fanyar mosolyotok mögött óriási fájdalom sejlik fel. De kérlek ne aggódjatok, minden rendben lesz, én tudom!
2021. máj. 17. 08:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!