Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az első adag koronavírus...

Ha az első adag koronavírus vakcinától rosszul lettem akkor a másodiktól is az leszek?

Figyelt kérdés

Holnap fogom megkapni a második adag Pfizert.


Az elsőtől belázasodtam, fájt mindenem és még hánytam is.


Szerintetek ez alapján 100%, hogy a másodiktól is rosszul leszek vagy előfordulhat, hogy attól kutya bajom se lesz?



2021. máj. 16. 10:25
A kérdező szavazást indított:
100%, hogy ugyanezeket a tüneteket át fogod élni
Simán lehetsz tünetmentes is most attól, hogy az elsőtől beteg volt
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Lehet szépíteni, meg mormolni a propagandát, hogy ezek normális reakciók oltás után. Nem azok. A szervezetbe bekerül valami, amit ki akar "dobni". Kb enyhe vagy súlyos mérgezési tünetek. Ezek a Pfizerre és az AstraZenecara jellemzőek.
2021. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem mérgezési tünetek ezek, nem is értem ez hogy jut eszébe valakinek, ezek immunreakciók. Az elsőtől, ha volt, akkor a másodiktól is várható, hogy lesz és intenzívebb, ezt én is tapasztaltam a Pfizer után és a forgalmazó orvosa is ezt mondta.
2021. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Azt ne mond hogy pl a Pfizer utáni arcbénulások normálisak.
2021. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Nem normálisak, de is nem mérgezési tünetek és, mint minden gyógyszernek vannak mellékhatásai sajnos, egy szem fájdalomcsillapítónak is van.
2021. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 Tehát akkor a másodiktól fél lábbal a sírban leszek amíg tart az immunreakció.


Hát ez szuper!

2021. máj. 16. 11:46
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
58%
Nem. Csak pl. ha az elsőtől volt lázad, akkor a másodiktól magasabb lázad lesz. Nálam úgy volt, hogy az első után volt kb. 38.2, rossz közérzet, végtagfájdalom, hónalji nyirokcsomó duzzanat, fájdalom 5 napig, a másodiktól meg volt 39 a lázam, rossz közérzet, végtagfájdalom, de az csak 2 napig tartott.
2021. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok: konkrét leszek, lutri.
2021. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 fél napig voltam lázas, 39 fok, végtagfájdalom, hányás.


Semmiből jöttek és semmibe mentek a tünetek.

2021. máj. 16. 12:14
 9/13 anonim ***** válasza:
A Pfizernél elvileg a második oltás okoz erősebb immunreakciókat.
2021. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó ez sem általános. Van akinél igen van akinél nem. Kb mint a lottó. Az összes oltás olyan.
2021. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!