Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most hirtelen miért tulajdonít...

Most hirtelen miért tulajdonítja minden beoltott az oltási tüneteket a vakcinának?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalónak vannak az oltásoknak mellékhatásaik. Láz, izomláz, bágyadtság, fáradtság, hőemelkedés, bőrpír. Én is megkaptam a Pfizert, fájt a karom, meg barom fáradt voltam, 3 nap alatt elmúlt.


Beléptem néhány csoportba, ahol viszont nagyon durva tünetekről olvastam. Biztos, hogy ezt az oltás váltotta ki, nem lehet, hogy az illetőnek alapból volt ezer másik problémája?


P.S Legtöbb egészséges ismerősömet is (20-30-as korosztály, illetve szüleim 50-60) is be lettek oltva, és nem volt semmi komolyabb tünetük. Ellenben az oltatlanokkal, akik akár lélegeztetőgépre is kerültek.



2021. máj. 18. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az oltási tüneteket a vakcina (oltás) okozza.
2021. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Anyámnak 200 lett a vérnyomása miután megkapta az oltás,én vittem gyors a kórházba nehogy meghaljon, szóval talán azért....én biztos nem oltatom be magam.
2021. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Senior Séf ***** válasza:
94%
Az ember mindig a legsúlyosabb problémájával van elfoglalva. Amíg meg nem kapta az oltást, a vírustól való félelem volt a legégetőbb probléma. Most, hogy attól már nem kell félnie, a vakcina mellékhatásai léptek az első helyre.
2021. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

2

Basszus, az én nagyanyámat is tegnap vitték be 250-es vérnyomással a kórházba, pedig csak regisztrált az oltásra! Elképesztő, hogy miket meg nem tesznek az emberekkel...

2021. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért: természetesen arra voltam kíváncsi, hogy az oltás után akár 2-3 héttel bekövetkező testi tüneteket (akármit kvázi) miért tulajdonítják feltétlenül az oltásnak? Bizonyos csoportokban arról érdeklődött egy hölgy, hogy másnak is beállt-e a dereka az oltás után 2 héttel.. :)
2021. máj. 18. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert az ember próbál mindenben értelmet keresni, pedig az élet legtöbb területén ez nem igazán vezet semmi jóhoz. Ilyen az emberi agy.
2021. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: mert a covid után is ugyan ez van.

Minden későbbi tünet az immunreakció következménye.

Márpedig ha az oltás használ, akkor van rá immunvalasz, és embere valogatja kinél mit okoz.

2021. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2) Mielőbbi felépülést kívánok a nagymamádnak. De ahogy a 4-es kommentéből is kiderül, a magas vérnyomás nem az oltás miatt van. Sajnos nekem már nem él a nagyim, de többször kellett magas vérnyomás miatt kórházba szállítani.
2021. máj. 18. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Én biztos vagyok benne, hogy a #2-es válaszoló Anyukájának alapból nem 120/80-as a vérnyomása oltatlanként sem...


Most azt kell végiggondolnia, hogy oltással 200, de lehet coviddal 250 is lehetett volna...

2021. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyen facebookon terjedő szaroknak a 99%-a nem igaz, nyugi
2021. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!