Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire tartós az oltás azon...

Mennyire tartós az oltás azon mellékhatása, hogy gyűlölködővé teszi a beoltottat?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy akiket már beoltottak, azok iszonyatosan gusztustalan módon támadják azokat, akik nem akarnak oltakozni. Teljesen kifordulnak emberi mivoltjukból, habzószájúan gyűlölködnek, alpárian pocskondiáznak, és mindent elkövetnek azért, hogy megalázzák azokat, akik nem tartoznak közéjük, vagy más a véleményük. Ahogy beszélnek másokról, attól felfordul a gyomrom. És ezek után elvárnák, hogy vigyázzunk rájuk, tegyünk olyant, amit nem akarunk, csakhogy megvédjük azokat, akik a mi halálunkat kívánják. Az persze meg sem fordul a fejükben, hogy ezzel pont az ellenkezőjét érik el. Szomorú, hogy az oltásnak már most ilyen mellékhatása van, ilyenné váltak tőle az emberek. De meddig fog ez tartani?

2021. máj. 10. 21:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

Ne általánosíts.

A másik oldalon is van ilyen, ez nem oltás mellékhatás.

Ezt felgyülemlett stressznek nevezném.

2021. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem az oltásnak, hanem ennek az elmebeteg méreteket öltött tömeghisztériának a hatása, és az oltatlan oldalon ugyanúgy megtalálható.
2021. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Az a vicc, hogy én még nem találkoztam gyűlölködő oltottal. Nem vagyok oltott, nem is veszem fel az oltást valszeg még egy darabig, de ezért engem atrocitás nem ért. Ellenben sokszor tapasztalom azt, hogy aki oltott azt lebirkázzák azok, akik oltásellenesek.
2021. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

1-2 én igazat adok a kérdezőnek. Csak bele kell olvasni a kommentekbe. Az oltásellenesek legfeljebb annyit mondanak, hogy az oltott hü..e, agymosott, becsipelik, belehal.


Az oltók meg mostanában gyilkosoznak is.

2021. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Én a másik oldalon látok sokkal nagyobb gyűlölködést. Engem csak annyiban zavar, hogyha mindenki így gondolkodna mint ők, akkor még nagyon sokáig a s.arban ülnénk. De el kell fogadni, hogy van aki fél az emergency use only vakcináktól. Mindenesetre én és a szereteim oltva vannak, ezért nem félek egyoltatlantól sem.
2021. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
51%

Ez vicces. Én oltott vagyok, de titkolnom kell. Én pont azt veszem észre, hogy az oltás ellenesek gyűlölködnek folyamatosan.


Egyébként ezt annyira nem értem. Ezt mindenki maga tudja hogy beadatja-e vagy sem. Sztem senkinek semmi köze a másikhoz...

2021. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

"Az oltásellenesek legfeljebb annyit mondanak, hogy az oltott hü..e, agymosott, becsipelik, belehal"


Mondjuk aki ilyet mond, az ne is csodálkozzon utána, hogy atrocitás, esetleg hülyének nézés áldozatává válik.

2021. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

6 nálam pont fordítva...


7 azért más, ha lehül.ézel valakit vagy legyilkosozol

2021. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Fordítva tapasztalom
2021. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Fordítva, aki be van oltva, le se szarja a többit, élvezi az életet. Inkább az oltatlanok lovagolnak ezen a témán, ahogy te is.
2021. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!