Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid 19 olyan formában is...

A covid 19 olyan formában is átmehetett valakin, hogy az illetőnek nem volt hőemelkedése és láza? Sem torokfájás? Más tünetek viszont igen.

Figyelt kérdés
Hol lehet arról bővebben olvasni, hogy mik a NEM jellemző tünetei a covidnak?

2021. máj. 19. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Csináltass tesztet. Felesleges találgatni.
2021. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 közvetlen ismerősöm is volt akinek sem láza sem köhögése nem nem volt. Egyiknél orr problemák, másiknál csak szaglás/ízlésvesztés, semmi több. Másnál meg láz/ízületi fájdalom.
2021. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek az egész családja covidos volt (4-en vannam), egy véletlen pcr tesztnél derült ki, hogy az egyikőjüknek pozitív (munkahelyi tesztelés volt), aztán az egész családot tesztelték, mindenki pozitív lett. Gyengeséget éreztek, fejfájás volt nekik pár napig, egyikőjüknek hőemelkedés. De szinte semmi. Mondta, hogyha nem tudták volna, hogy covidosok, csak az időjárásra vagy a munkahelyi stresszre fogták volna ezeket.
2021. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem elkapta, rosszul volt de végig itthon. Mi is itthon voltunk vele a gyermekünkkel, egyikőnknek sem lett semmi fura tünete. Később csináltam antigén tesztet és elvileg átestem rajta. Akkor esküdni mertem volna h megúsztam annyira semmi új dolog nem volt
2021. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasmenés és orrfolyás volt. Talán 1 napig volt enyhe hőemelkedésem, de az fel se tűnt volna.
2021. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4 es 5 válaszoló milyen a vércsoportotok, esetleg a férjnek, arra vagyok kíváncsi tényleg számít e a vércsoport? Ezek tényleg enyhe tünetek,
2021. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Fogalmam sincs, milyen vércsoportom van.

5-ös válaszoló voltam

2021. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Férjem :orrfolyás, íz, szagvesztés.

16 éves fiú:egy délután 38.2 láz, ami magától elmúlt, utána íz és szagvesztés.

9 éves fiú: íz és szagvesztés

Nekem :4-5 nap étvágytalanság.


Utólag antitest teszttel igazolva a Covid mindnyájunknál.


Mi A és AB vércsoportúak vagyunk.

2021. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 as köszi 0 ra írták, hogy védettebb és A s kevésbé, de ezek szerint enyhe volt szerencsére.
2021. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Jó, hogy a vércsoport kérdés is felmerült, engem is érdekelt.
2021. máj. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!