Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás után aki belázasod...

Covid oltás után aki belázasodik, vagy hőemelkedése lesz az fertőző is azokra akik nem oltottak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem a kérdést. Az oltási reakciót kérdezed, hogy fertőz-e? Ugye nem komoly kérdés?
2021. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
🤦🏻‍♂️ nem, nem fertőz. + lehet hogy nem is olyan oltást kap amiben elölt vírus van
2021. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szervezeted konkrétan semmi miatt harcol azt hiszi történej sejt károsodás és próbál harcolni. De hát ugye nincs mivel.
2021. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 hát kivéve az elölt vírusnál, ott van mivel. De ott olyan gyenge a vírus hogy nem lehet fertőzni
2021. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudom hogy most van e olyan vakcina amiben van élö. A magyarországon lévök közül egy sincs olyan.
2021. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán a kolera elleni vakcinában van élő legyengített vírus, de ebben sem vagyok biztos. A covid vakcinák esetében szó sincs ilyenről.
2021. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Astra-vl vannak oltva nálunk azok a személyek akik nagy részt belázasodtak, vagy hőemelkedésük lett. Astrában úgy tudom élő vírus van, sok országból ki is tiltották ezt az oltó anyagot. A vírus így benne van a szervezetükben, nem? Azért lesz beteg, mert a szervezete elkezd antitesteket termelni, nem? A kínaiban, meg az oroszban vannak elhalt vírusok.
2021. máj. 20. 07:44
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Azt hiszem hogy a Sinopharmba van elölt vírus egyedül
2021. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
"COVID 19 AstraZenaca Vakcinaösszetétele SARS-CoV-2 (ChAdOx1-S)* tüske fehérjétkódoló csimpánz adenovírus."
2021. máj. 20. 07:50
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
sem az elölt, sem az adenovírus nem képes megbetegíteni :) az oltási láz normális reakció, nekem is felment 38,1-ig 1 napra aztán mintha kicseréltek volna pár óra alatt teljesen jól is lettem, nem kell ettől félni
2021. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!