Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki kb otthon maradt, az nem...

Aki kb otthon maradt, az nem kapta el?

Figyelt kérdés

Ti hol és hogyan kaptatok el a covidot?

Arra vagyok elsősorban kíváncsi, hogy aki csak heti 1-2x ment boltba meg szabadba sétálni, nem forgalmas helyre néha, és minden erintkezest minimalizalt, azok között van-e, aki még így is elkapta.

De bármilyen sztori jöhet.



2021. máj. 23. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon ritkán jártam/járok ki, nem kaptam el.

Boltba sem sokszor voltam a vírushelyzet kezdete óta, leginkább rendelgetni szoktam.

Ha kirándulni mentem, azok szabadtéri helyek voltak. Erdők, parkok, tóparti helyek.

Emellett otthonról dolgozom.

Nekem a legnagyobb rizikó pont az volt mikor mennem kellett felvenni az oltást, mert ott elég sokan voltunk a váróban.

2021. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

(fiatal vagyok)

Nekem 1x volt nagyjából 3 napig hogy előjöttek a Covid-tünetek. Magas láz, köhögés, szédülés, végtag fájdalom. 3 nap utan csak úgy eltűnt.

Hordtam a maszkot mindig, ha kellett.

1-2 hetente mentünk bevasarolni városba (falusi vagyok) , azok kívül suliba voltam.

Szoval igen, kevés emberrel érintkeztem, mégis VALÓSZÍNŰLEG átestem rajta

2021. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. sehova nem jártunk, max szülőkhöz (akik szintúgy bezárkóztak), boltba, és mhelyre, amikor nem home office volt, akkor is gyalog/bicajjal. Nem is kaptuk el (vagy nem tudunk róla), de utóbb már nagyon megterhelő volt ált. erőnlétünkre, emberi kapcsolatainkra, mára majdnem hogy posztkovidosan érezzük magunkat...
2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

#6-7

Neked meg mi a f.sz bajod van? Összekeversz valakivel. Ezt nagyon benézted, gyerek!

2021. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ui: miért olyan nehéz elfogadni az egódnak, hogy benézted ezt az egészet? Mit akarsz itt bizonygatni? ÖSSZEKEVERSZ VALAKIVEL!! De látom, ez meghaladja az értelmi képességedet, hogy ezt megértsd.
2021. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Mindennap megyek boltba, meg elég sok helyre, rokonsághoz például, de sehol semmi, se én se senki nem kaptuk el, csak a szokásos influenza volt 1-2 embernél az ismerősi körömben, természetesen mindre rámondva automatikusan hogy kovid...
2021. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Betegségemből eredően be kellett feküdnöm a kórházba, ott kaptam el.
2021. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Otthonról dolgoztunk, zárt térbe csak boltba mentünk FFP2 (aztán később FFP3) maszkban, meg a párom a szüleihez szintén maszkban. Szabad téren sétálni, erdőbe stb. mentünk rendszeresen. Nyáron többet mozogtunk és sokat utaztunk tömegközlekedéssel is, de maszkban. Nem kaptuk el.


A család többi része egy családi összejövetelen fertőzte meg egymást, ahova mi nem mentünk. Nem tudjuk biztosan, hogy melyik családtag volt a forrás és hol kapta el.

2021. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%
Mi nagyon bezárkóztunk. Én babával otthon, férjem home officeban. A bevásárlást is online intéztük. Csak iskolába jártak a gyerekek. Onnan hozták haza.
2021. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Én is kb. itthon voltam. Sportolni szabadlevegőre, elhagyatottabb helyekre jártam.Otthonról dolgoztam.

A bevásárlás ritkábban, nagyobb tételben történt. Na ott néha kiakasztó volt, hogy emberek mennyire képtelenek betartani minimális távolságot, de mondjuk tök üres, elhagyatottabb helyen sem volt semmi, ahogy néhányan képtelenek voltak nem dörgölőzni. A cuccokat igyekeztem fertőtleníteni.

2021. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!