Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki Pfizer oltást kapott,...

Aki Pfizer oltást kapott, volt a második (2., II.) oltás után bármiféle oltástünete, oltási reakciója?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám azt kapott és neki semmi se volt, vagy legalábbis nem panaszkodott de ő eléggé jól tűri a fájdalmat.


Egy barátom meg kis karfájásra meg csorgó orra panaszkodott.

2021. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Mindketten mindkétszer Pfizert kaptunk.

Feleségemnek az első oltás után bizonyos helyzetben enyhén fájt a karja. Nekem ilyen tünetem sem volt.

Nehogy már egy injekció utáni karfájás ejtsen kétségbe valakit!!!

2021. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Első után kis láz pár óráig. Második után majd két napig 39-40 fokos láz, gyengeség, de aztán helyre jöttem. :)
2021. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Karfájás, de talán még enyhébb, mint az első után.
2021. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, csak ugyanolyan két napig tartó enyhe fájdalom a szúrás helyén, mint az első után. Az is csak akkor, ha véletlen ráfeküdtem.
2021. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi barátnőmmel nagyon paráztunk, mert akkor még kb csak “pletyka” szinten ment a második oltás, de még kb annyi se volt mint az elsőn. (Elsőnél kicsi izomfájdalom volt, meg érzékeny volt a terület első este, reggel kb már semmi)
2021. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6: ez mikor volt? Hány évesek vagytok?

Többiek: életkort és nemet is írjatok légyszi... (Az se baj, ha településnevet is írtok, hogy hol oltakoztatok és mivel oltottak benneteket)

2021. máj. 24. 12:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Február elején volt, akkor még itthon viszonylag kevesen kapták meg még a másodikat. 20-23 közöttiek vagyunk, lányok (eüs hallgatók, bp, pfizer)
2021. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Érzéskimaradások, zsibbadás a karban. Azóta a rokonom fizioterápiás kezelésekre jár. 2. Pfizer oltás után.
2021. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3: Mennyi idővel az oltás beadása után robbant ki rajtad a láz? Padlóra is küldött? (Úgy értem, fekvés, ágynyugalom, forró tea, gyógyszerek tömkelege, minden egyes stáció megvolt, vagy csak rosszul érezted magad?
2021. máj. 24. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!