Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy kb másfél...

Lehetséges, hogy kb másfél héttel a vakcina után amiatt érzem magam levertnek és fáradtnak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, másfél hete kaptam meg az első pfizert, és most a napokban jöttek elő a tünetek. Osztálytársam is érzékelt hasonlókat. Nem tudom mennyire számít, de a másfél hét alatt többször is ittam (nem közvetlenül a felvétel utáni napokban)

2021. máj. 25. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az immunrendszered dolgozik,ez nem fut le 2 nap alatt.
2021. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban igen. Nekem másnapra jött ki valamennyi fáradtság és levertség, de hamar el is múlt.
2021. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én is másfél hete kaptam 17 vagyok


Nekem azóta nincs nagyon étvágyam

2021. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
3, legalább lefogysz, pufi.
2021. máj. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Nem. Másfél hét után már régen kiürült a szervezetedből. Az oltási reakció a beadástól számított 1-2 nap...
2021. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A láz meg picit erősebb mellékhatások 2-3 nap alatt elmúlnak , a fáradtság érzés 8-10 nap , igen lehetséges hogy még a vakcina hatása de hamarosan elmúlik, valószínű màr el is múlt azóta:)
2021. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen már elmúlt, köszönöm mindenkinek a válaszokat
2021. máj. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!