Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki nincs beoltova,és nem is...

Aki nincs beoltova,és nem is akarja magát beoltani,az nem fél az indiai mutánstól?

Figyelt kérdés
Én speciel félek....

2021. máj. 24. 19:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Ha félsz tőle, akkor mi tart vissza az oltástól?
2021. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem.
2021. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Az oltástól is félek....
2021. máj. 24. 19:55
 4/33 A kérdező kommentje:
2-es hogyhogy nem?
2021. máj. 24. 19:56
 5/33 anonim ***** válasza:
73%

És honnan tudod, hogy annyira veszélyesek ezek a mutánsok? Jaj, várj, kitalálom: a mainstream médiából tájékozódsz! :D


Azt tudtad, hogy a félelemmel, az aggódással csak magadnak ártasz, gyengíted saját immunredszeredet, így könnyebben fogékonnyá válsz arra, hogy beteg legyél?


Eszem ágában sincs magam beoltani és nem dőlök be a mainstream média negatív, félelemkeltő, kamu híreinek.

2021. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

Amikor új munkahelyre kerültem, akkor aki betanított azon a héten kiderült, hogy pozitív lett, hát elmentem tesztre negatív lett.


Rá 1 hónapra a párom, akivel együtt élek lett pozitív, ismét elmentem tesztre negatív.


Mondom biztos már korábban átestem a betegségen, ezért elmentem rá kb 3 hétre, mert csak akkora volt időpont egy igg tesztre, ami alapján nem vagyok védett elvileg a coviddal szemben.


De mégsem tudtam elkapni, pedig egy covidossal konkrétan együtt éltem.


Ezek alapján nem tudom miért kéne bármilyen mutánstól is félnem :D

2021. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
amúgy itt olvasom hogy nincs bizonyíték arra hogy az indiai veszélyesebb lenne [link]
2021. máj. 24. 20:25
 8/33 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán védenek az oltások az indiai koronavírustól ???
2021. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát ez az... :D
2021. máj. 24. 21:31
 10/33 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez az év volt életem egyik mélypontja tavaly márciustól, szóval teljesen hidegen hagyott az egész koronavírus őrület, még reméltem is, hogy elvisz a francba. De nem sikerült elkapnom.

Most se tud igazán érdekelni, depressziós vagyok. Nyilván oxigénhiánytól fuldokolva újragondolnám ezt a dolgot, de akkor már úgyis késő lenne.

Egyelőre nem akarok oltást továbbra sem.

Magától az oltástól is félek, a hosszútávú mellékhatásaitól.

2021. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!