Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírustagadó, konteóhívő...

Vírustagadó, konteóhívő szüleim covidosak lettek?

Figyelt kérdés

A szüleim nem hisznek a járványban, és szentül meg vannak győződve, hogy a kórházakban megölik az embereket, az oltottak meghalnak, chip, illuminátusok, minden.

Két hete folyamatosan lázasak, nagyon fáradékonyak és köhögnek. Nem hajlandóak orvossal beszélni, vagy gyógyszert szedni. Félek, hogy tüdőgyulladást kapnak, vagy ilyesmi. Ha győzködöm őket, nem használ. Tegnap már sírtam a telefonba, de azt mondják higyjem el hogy ha orvos kimegy akkor ők halottak. Mit tegyek?



2021. máj. 28. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Vannak emberek, akiken nem lehet segíteni.
2021. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Van egy olyan érzésem, hogy hazudsz.
2021. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem hazudok, sajnos tényleg ilyen kiszolgáltatott helyzetbe vagyok, és fogalmam sincs, hogy mi az istent csinaljak két 50 éves idiótával, akiknek könyörögni kell, hogy hívjanak fel egy orvost.
2021. máj. 28. 12:47
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is hazudsz! Nincs olyan h..lye ember, aki lázra nem venne be lázcsillapítót és nem venne egy hideg fürdőt, hogy lemenjen a láza.
2021. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd oket beken influenzasak. Hallottal mar az influenzarol?
2021. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

"akiknek könyörögni kell, hogy hívjanak fel egy orvost"


Hát könyörögne ám nekik a jó édes mittudoménkijük!

Megmondanám, hogy én többet nem hívom őket, és ők se merjenek addig hívni, amíg vagy meg nem gyógyultak, vagy orvoshoz nem fordultak. Aztán téma lezárva részemről.

Egyébként régebben se fordultak orvoshoz, ha valami bajuk volt?

2021. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Innentől kezdve elengedem a magyarázkodást, hogy nem kamu a kérdés. Sajnos vannak ilyen agyonmanipulált behülyitett emberek. Nem tudom hol éltek, de szerencsések vagytok, ha nem találkoztatok még ilyennel.

Kedves utolsó, persze, de hát attól még a szüleim, nagyon aggódom és ha bármi bajuk lenne azzal nem tudnék elszámolni.

Az utóbbi 2-3 évben kerültek közel a szcientológiai egyházhoz meg a természetgyógyászathoz, akkor már voltak furcsa dolgaik, de ez a nagy kórház-orvos-gyógyszerellenesség most a covid alatt lett.

2021. máj. 28. 13:18
 8/14 anonim ***** válasza:
6%

#7

Mi a bajod van a természetgyógyászattal?


Egyébként miért vagy ennyire zárkózott? Miért nem nyitsz kicsit a világ felé, hogy pl. nemcsak az a jó, amit a nyugati fehér köpenyes "mágus" mond.


Akkor nem ismersz el olyan szakembereket, mint Maria Treben vagy a Bükki füvesember?

2021. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Na hát ha szektások, akkor esélyed sincs, ez egy külön világ. Sajnálom, de azon kívül, hogy telefonon győzködöd őket, nem tudsz tenni semmit.

Azért mondd azt, hogyha fulladnak vagy valami gáz van hívjanak fel, akkor már azért beszarnak az emberek, ha levegőt sem kapnak.

2021. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szcientológiához kerültek közel?

Húha!

Nagy a baj....


Készülj arra, hogy tőlük függetlenül is tudj mindig minden helyzetben fennmaradni.

2021. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!