Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik kórtól féltek jobban :...

Melyik kórtól féltek jobban : a ráktól vagy az AIDS-től?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik betegségtől féltek jobban és miért (nyilván az ember egyiket se szeretné).
2010. aug. 24. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Az AIDS-től, mert a rákból talán még ki lehet gyógyulni.

Rettenetes mindkettő:(

2010. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
AIDS, mert az aids=az összes betegség esélye, a ráktól a májgyulladásig.
2010. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
AIDS
2010. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
mind a kettőt meglehet előzni, csak az emberek idióták
2010. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A Ráktól! Azt nem lehet kivédeni, az aidstól valahogy sose féltem. A rákot nem elkapod azt csak kapod, az aids az kikerülhető , ráadásul már lehet vele élni is, szinten tartják a betegséget, a rák viszont kicsinál!
2010. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én mind2től :D:D de most kom egyik se szeretné lenni
2010. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

első vagyok... pont az AIDS csinál ki...lesoványodsz és még nemi aktust sem tudsz létesíteni mással ha jó a lelkiismereted.

A rákot lehet gyógyítani, ha időben kezelik!!! Csak a végső stádiumban kell már a kemó.

2010. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%

egyiktől sem.

az aids-et kizárnám a lehetőségek közül, mivel bízom a páromban, és én is hűséges vagyok.


a rák... hát.. az egyik nagyim mellrákban halt meg.

de hiszek abban, hogy a rák főleg pszichoszomatikus.

2010. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom ahogy itt a legtöbben. A rákot ha felismerik időben fel lehet vele venni a harcot, pláne ha fejben elég erős valaki , de az AIDS az kicsinál :\ de mind a kettő szörnyű.
2010. aug. 24. 21:25
 10/20 anonim ***** válasza:

A 45 éves nagynénémet 2 hónapja temettük, mellrák amit 5 éve (minden évben járt mammográfiára 30 éves korától) 40 éves korában diagnosztizáltak, nem nagy tumor és kezelték, azt mondták nem lesz gond. Folyamatos kontrollokra járt és mégis 1 éve újra kijött és áttétek lettek mindenhol 2 hónap alatt! Meghalt és nekem senki nem mondja, hogy kikerülhette mert Ő mindent megtett előtte is utána is! Az apám 57 évesen halt meg rákban, a nagynéném szintén!

Ti hálaistennek nem ismeritek ezt a betegséget én már jól ismerem! Nem tudom hány gyógyult rákbeteget láttatok vagy , hogy hány rákbeteggel találkoztatok de semmit nem tudtok erről! Szerencsések vagytok!

Apám 180 centi magas volt és 85 kiló , halála előtt csontsoványra 48 kilóra fogyott! Nem kívánom senkinek , hogy végig nézze mire képes a rák!

2010. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!