Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kell félnem a Pfizer oltástól?

Kell félnem a Pfizer oltástól?

Figyelt kérdés

Holnap kapom meg az elsô pfizer oltásom és eléggé össze vagyok zavarodva. Mindenképp ezt kell kapnom, mert a közeljövôben szeretnék visszamenni a vôlegényemhez japánba, családot szeretnénk alapítani és egyenlôre ott is ezt használják (+ez kell a belépéshez is) illetve az itteni családom is nagyobb biztonságban van ha én is oltva vagyok, de kicsit azért félek mert mostanában vannak errôl a vakcináról is rémhírek. volt valaki akinek rossz tapasztalata van/volt vele?

32/N



2021. máj. 31. 15:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ITGuy tőlem fixen a pozitív ment! Köszi hogy leírtad a tapasztalatod!
2021. máj. 31. 17:08
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az első után gyakorlatilag semmit nem volt. Kicsit fájt a vállam, de annyi. Harmadnapon már fekvőtámaszoztam.
2021. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%
Én automatikusan körülmetélődtem tőle, valamint megnőtt a péniszen és az orrom. 2 napra rá megtanultam héberül is.
2021. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
2 napja kaptam meg az elsőt. Semmi nem volt. A szúrás helyét éreztem ha megnyomtam rá pár órára, de csak egy ponton. Nem fájt a karom, ugyanúgy tudtam használni. Lázam semmi. Lehet vitamint kaptam? 40F vagyok
2021. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
A Pfizer az ilyen. Főleg az első. Ezért is kedvezőbb, mint a vektorvakcinák. Azok jobbak kiütik az embert.
2021. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Pfizert kaptam március elején és áprilisban - az elsőnél két napig éreztem a karomban a szúrás helyét, a másodiknál már azt se...
2021. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Szüleim, az öcsém és én is pfizert kaptunk, a kezünk fájt az oltás helyén 1 napig, ezen kívül a 2. oltásnál anyukám és az öcsém egy napig gyengébbek, fáradtabbak voltak, meg volt egy kis hőemelkedésük, másnapra ez is elmúlt.
2021. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Úgy tűnik nem annyira veszélyes mint gondoltam, bár a vérrög dolog amit mostanában mondanak róla azért aggaszt kicsit. De mind itt vagytok, szóval remélem én sem kerülök bele abba a kis %ba akinek baja lesz tőle. Köszi mégegyszer!
2021. jún. 1. 10:50
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
A repülőút Japánba nagyobb vérrögkockázat mint bármelyik oltás, mégsem fogsz rettegni a reptéren hogy beleesel abba a kis százalékba akinek trombózisa lesz a repüléstől.
2021. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19, ez teljesen jogos!
2021. jún. 1. 11:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!