Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van egy hete könnyű...

Miért van egy hete könnyű székletem?

Figyelt kérdés

Mióta megvagyok a világon nehéz nagy egészen jól osszeallt kolbász nagysagu, barna vagy fekete székletem volt, altalaban több ilyen osszeállt, egész pofás kis kolbász nagyságú izékből legalabb 3-at kinyomok.


Most viszont már egy hete nagyon könnyű szekletem van, nem hasmenés éppen, de hirtelen ramjon, kortyog fortyog csikar, ha megszólal a riadó azonnal mindent el és megyek a wc-re. Ez most Anugy is kv barna szinu ilyen izébize, szóval nem kolbászok.

Étkezésemen nem valtoztattam, mit tegyek h újra kolbászokat adjak ki az alfelemből? Mikor fog elmúlni?


Tudom, hogy nem vagytok orvosok nem is gyógyszert várok de vmi hasznos tanáccsal biztos el tudtok látni, kényes téma ez, remelem senki nem eszik most köszönöm h elolvastal!


Normális, segítőkész válaszokat várok!



#Széklet, wc, eccsésze, könnyű széklet, hasmars csikarás #Kellemetlen , penteken randim van ugye elmulik?
2021. jún. 1. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A rostdúsabb ételek segíthetnek.
2021. jún. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 1. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!