Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Góckutatás szempontjából a...

Góckutatás szempontjából a körömgomba gócnak számít?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyászatra nem kell majd menni, csak nőgyógyászat, fogászat, fül-orr-gégészet, szemészet, ultrahang, röntgen, fogászati panoráma röntgen. Torokváladék, vizelet, székletminta, illetve nagy csomó vér (14-16 fiola) a tenyésztésekhez.

Gombára nézik? Ha igen, van olyan kezelés, akár infúziós, ami nagyon gyorsan, hatékonyan eltakarítja?

Régóta fennáll, már többször kezeltettem, eredménytelenül.


2021. jún. 7. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, viszomt tünete valamilyen más betegségnek a gombás fertőzés.
2021. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan minek a tünete. Akkor random fejlődne ki, nem mindig a nagy lábujjon kezdve.
2021. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Ez engem is érdekelne, hogy mi a tünete, hiszen a körömgomba nem tünet, hanem maga a fertőzés, ami benne van a szervezetben, ezért is merült fel bennem, hogy gócnak számít-e vajon?

És főleg az, hogy ilyen esetben vajon hogyan kezelik? Anno háromszor kezeltettem, egy-másfél évig szedtem rá gyógyszert, fertőtlenítettem a cipőt, eredménytelenül. Most erre nincs idő.

Szóval, ha a laboron kibújik, akkor utána általában hogyan tovább? Van rá valami hipergyors kezelés, akár valami nagydózisú intravénás cucc, ami rövid időn belül kipucolja?

2021. jún. 7. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl cukorbeteg, legyengult szervezet fogekony a gombara. Barki elkaphatna sokkal gyakrabban, kornyezetunkben ott van. Es nem okvetlenul a szarazra torles miatt igen vagy nem.
2021. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. Nincs rá hipergyors kezelés, pláne nem infúzió. Külsőleg ecsetelő és krém, belsőleg gyógyszer amit viszont nem szabad túl sokáig szedni. Attól függ melyiket használod hogy melyik fajta gombád van. Mert koromgombából is több fajta van. De gondolom a gyógyszert orvos írta fel úgyhogy voltál nála.

Engem lehülyéztek amikor mondtam hogy egy rokonomnak vitamunkúra után javult és múlt el a koromgombája ecsetelés kíséretében amit a bőrgyógyász adott. Mert valakinél a vitaminhiány miatt nem javul a gomba.

2021. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!