Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam volna nemibetegséget?

Elkaphattam volna nemibetegséget?

Figyelt kérdés
Kb 1-2 hónappal az aktus után, kijöttek a nemiszervemnél piroa pöttyök, foltok amik elmúltak kezeletlenül másfél héten belül. Majd kijött a csiklóm felett egy kis dudor, csomó szerű de picike volt és 4-5 nap után elmúlt kezeletlenül. Szerintetek lehet jele nemibetegségnek, fertőzésnek a jele? Gondolok HIV re, szifiliszre!

2021. jún. 7. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek, ugye?
2021. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk, eddig egy emberrel feküdtem le a barátommal. Neki előtte elég sok partnere volt.
2021. jún. 7. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És ő HIV-es?
2021. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy nem. De ez a nemibetegség tünetmentes sokáig. Ő amúgy sem foglalkozik az ilyen betegségekkel, azt mondja ő biztos nem az! De nem volt teszten és azt mondja nem is lehet HIV-es. De én félek, megijesztettek ezek a tünetek mert kicsit hipohonder és pánikbeteg vagyok! Különben én vagyok a lány és 17 éves.
2021. jún. 7. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátod hazudik, de ezzel nyilván nem azt akarom mondani, hogy HIV+, de ha “ilyen betegségekkel nem foglalkozik”, akkor kizártnak tartom hogy elment volna nemhogy HIV, de bármilyen szűrésre is.

Ezt abszolút felelőtlen, arrogáns es önző viselkedés, hiszen az egészségedről van szó! Javaslom, menj el nőgyógyászhoz, és a kiváló úriember is kezeltesse magát, mert így csak oda-vissza adogatjátok majd a betegséget.

2021. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, mármint a barátod részéről tartom önző felelőtlen viselkedésnek!
2021. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
HPV ellen be vagy oltva?
2021. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen be
2021. jún. 8. 07:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy bőr-és nemibeteg gondozóba. Leírás alapján kb bármi lehet, amit vizsgálatok nélkül lehetetlen megmondani.
2021. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet jele nemi betegségnek. a HIV-nek nem nagyon van eleinte feltünő tünete. Menj el HIV szűrésre 6 hét után.
2021. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!