Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lágyéknál lévő bőr dúrva...

Lágyéknál lévő bőr dúrva "kipattogzódása" ellen?

Figyelt kérdés

Lágyéknál a bőrőmön megjelent jópár kicsi, piros alapú pöttyök, szemölcsök, talán valamiféle pattanás, mivel a teteje teljes mértékben hasonlít a pattanásra. Egyet megpróbáltam kinyomni és genny szinte nem is jött ki, inkább viszonylag erősen vérzett. 1-2 mm-re dudorodik ki egy darab. Van vagy 20 apró és az a baj vele, hogy csúnya és ront az öszképemen :D Néhánynál láttam szőrszálat alatta --> szőrtüszőgyulladás, viszont nem mindegyiknél láttam így nem tudom mi lehet.

Péniszemen nem fordúl elő, csak ott ahol borotváltam.


Nem akarom elkaparni, nehogy sebes legyen és mégcsúnyább legyen.

Leírtak alapján mi lehet szerintetek? Forduljak orvoshoz? Ha igen akkor bőrgyógyász vagy urológus vagy mi? Rendszeresen élek nemi életet, jó lenne végére járni a dolgoknak.


Kb. 2 hete szenvedek ezzel a hülyességgel.


Köszi! 21/F



2020. jún. 13. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom érzékeny és száraz a bőröd. Borotválástól kipattogtál és begyulladtak a szőrtüszők. Vegyél babaolajat és kend be vele a kritikus részeket borotválás után, az képez egy védőréteget, nem megy bele a kosz/zsír/miegymás és nem gyulladnak be. Testápolózni nem szabad.
2020. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó ötlet!

Viszont a jelenlegi helyzetet hogyan kezeljem?

2020. jún. 13. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bőrradírral próbálnám kezelni. Sokat tisztítsad, este érdesebb szivaccsal mossad a problémás részt.
2020. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!